PORADA.sk
PORADA.sk

Klikne pre zoradenie od najlepšej odpovede: : vystavenie faktúry za prepravu



sunny2312
12.09.14, 06:47
Prosím potrebovala by som sa uistiť, takýto prípad som ešte nemala a nechcem nič spraviť zle. Uskutočnili sme prepravu (platca DPH) pre SK firmu platca DPH miesto dodania bolo v ČR. Faktúru vystavujem s DPH?

Soňula
12.09.14, 07:26
Áno, s DPH. Je to zdaniteľný obchod § 8,9

sunny2312
12.09.14, 07:48
ďakujem