arizona
13.09.14,08:35
Ked sa posuvam na dalsiu stranku pri citani tem na Porade,sice mi otvori dalsiu stranku,ale vzdy mi otvori dalsiu stranku "odspodu",takze stale musim rolovat hore...
Mam ja nieco zle nastavene,alebo to robi vsetkym?
kopretinka
13.09.14,06:36
ja keď otvorím novú stránku,tak mám hore 3-4 otázky z predchádzajúcej strany....
arizona
13.09.14,07:23
No tak porad,ako to nastavit spravne
arizona
13.09.14,07:29
Aj ja tam mam vzdy temy aj z predoslej strany. Iba to zbytocne myli,lebo neviem,ci je to duplicita,alebo nie
kopretinka
13.09.14,07:36
možno ti admin odpovie...........
Peggynka
13.09.14,08:25
Ja to mám dobre - zhora,ale tiež mám 2 otázky zdupľované z predošlej stránky.
luja5
13.09.14,10:51
Mne otvorí ktorúkoľvek stránku v téme vždy zhora a s novým príspevkom, bez duplicít z predchádzajúcej stránky. Neviem, či to súvisí s nastavením zo strany nás ako užívateľov, ale vyzerá to, že asi skôr nie, ako áno. Keď som (na vyskúšanie) využila moje možnosti zmien v Nastaveniach-Upraviť možnosti či už v Usporiadaní príspevkov, alebo v Počte príspevkov na stranu, vždy mi novú stránku v téme otvorilo rovnako bez problémov. Takéto zmeny v nastaveniach nemajú teda u mňa vplyv na prípadné "rozhádzanie" doterajšieho fungovania.
Pridala som však otázke srdiečko, lebo čo nie je, môže byť a odpoveď ma zaujíma, ak by som začala mať rovnaký problém;).
Chobot
15.09.14,09:32
KeĎ vám ukáže na druhej strane témy z prvej strany, tak preto, že kým sa priliknete na druhú stranu, tak niekto už zadá novú tému alebo odpovie na niektorú inú, čím sa na prvú pozíciu dostane nová otázka a celý zoznam sa posunie o jednu, dve či viac pozícií. Nejedná sa o duplicity.
arizona
09.10.14,18:13
Ja som v mojom prispevku myslela skor to, ze to casto kontrolujem,aby so vylucila duplicitne temy. Lebo ina sa to neda zistit...