robertho1
13.09.14,19:37
misoft
13.09.14,17:40
Pozri sa, aké podmienky pre prijatie má. Ak je tam napísané ..... nie staršie ako 3 mesiace...., tak potom na čo?
robertho1
13.09.14,17:47
pracoval so u neho ako výpomoc od 7.7. do 15.8.2014, potom ukončil pracovný pomer dohodou, teraz by ma chcel prijať znova od 15.9.2014, ale trvá na tom, že mu mám znova doložiť všetky potrebné dokumenty. jedná sa o SBS.
robertho1
13.09.14,17:48
mal som riadne pracovnú zmluvu. čo moje zložku po mesiaci skartovali ?
buchač
13.09.14,17:51
robertho1 (Dnes 20:47) pracoval so u neho ako výpomoc od 7.7. do 15.8.2014, potom ukončil pracovný pomer dohodou, teraz by ma chcel prijať znova od 15.9.2014, ale trvá na tom, že mu mám znova doložiť všetky potrebné dokumenty. jedná sa o SBS.
Za ten mesiac sa mohlo veľa stať ...
Pre SBS sú iné-prísnejšie pravidlá ohľadom registra trestov,viď :



Odpis vydá generálna prokuratúra len zákonom ustanoveným oprávneným orgánom a len na zákonom stanovený účel. O odpis registra trestov môže požiadať a odpis môže prevziať len osoba určená oprávneným orgánom, ktorej meno a priezvisko tento orgán vopred písomne oznámi generálnej prokuratúre; táto osoba pred podaním žiadosti overí správnosť údajov uvedených v žiadosti.

Pre postup
uchádzača o zamestnanie v súkromnej bezpečnostnej službe alebo technickej službe na ochranu majetku a osoby a
zamestnanca súkromnej bezpečnostnej služby alebo technickej služby na ochranu majetku a osoby
http://www.genpro.gov.sk/register-trestov/co-potrebujete-k-ziadosti-o-vypis-a-odpis-12f3.html
misoft
13.09.14,17:57
Mimochodom - ak zadávaš otázku, zadávaj všetky fakty! To o SBS nie je v hlavnom popise!
Indeed
13.09.14,17:59
..a PREČO nas tým ZAŤAŽUJEŠ ???
Excise Duty
14.09.14,07:23
Slová prehlásenie a vyhlásenie sa od seba odlišujú obsahovou náplňou. Slovo prehlásenie sa používa pri zmene bydliska – odhlásení sa zo starej adresy a prihlásení sa na novú adresu (prehlásenie sa).
Vo význame úradného, verejného oznámenia sa používa slovo vyhlásenie, napr. colné vyhlásenie (nie prehlásenie), čestné vyhlásenie (nie prehlásenie).