peterstefan
16.09.14,12:09
Hľadám starostu (či starostku) obce s ktorým sú spokojní občania obce, mesta či mestečka a ktorý je rád na svojej pozícii, nemá stres, či zdravotné problémy kvôli pracovnému zhonu, je čestný, poctivý, pracuje transparentne. Rád by som sa s ním stretol, pretože to musí byť obdivuhodný človek. Dajte mi prosím tipy na obce a mestá, kde sú takéto osobnosti na čele obce či mesta.
evuš
16.09.14,10:26
To je, ako keby si hľadal ihlu v stohu sena.... :D

Vždy sa nájdu i spokojní, i tí, čo sú nespokojní...neviem, či uspeješ ;)
Peggynka
16.09.14,10:31
Skús sa opýtať v Štrbe :)
KoxXxo
16.09.14,11:32
nechceš radšej stretnúť Yettiho?
Peggynka
16.09.14,11:35
buchač
16.09.14,12:28
Starosta s ktorým sú spokojní občania a sám je spokojný so svojou prácou
Dnes 13:09
Pochváliť peterstefan
Hľadám starostu (či starostku) obce s ktorým sú spokojní občania obce, mesta či mestečka a ktorý je rád na svojej pozícii, nemá stres, či zdravotné problémy kvôli pracovnému zhonu, je čestný, poctivý, pracuje transparentne. Rád by som sa s ním stretol, pretože to musí byť obdivuhodný človek. Dajte mi prosím tipy na obce a mestá, kde sú takéto osobnosti na čele obce či mesta.

Peggynka
Skús sa opýtať v Štrbe


evuš
To je, ako keby si hľadal ihlu v stohu sena....
Vždy sa nájdu i spokojní, i tí, čo sú nespokojní...neviem, či uspeješ


KoxXxo
nechceš radšej stretnúť Yettiho?

Neblbnite, šak takého máme dávno.....:D :D :D
...no nie je to starosta. On je to preceda...;)

Stretnúť sa ho (hm...) dá síce veľmi obtiažne, no pravidelne sa objavuje v televíznych šotoch.
Nie jeden ho obdivuje, no ja veru nie.
Nemám totiž rád pokrytcov, zavádzačov, populistov...a jeden nemenovaný politik taký veru je.
arizona
16.09.14,13:18
Nahodou poznam jedneho,ktoreho maju obcania radi, je ustretovy,mily,pracovity,svedomity... A ani nespysnel,ako to byva zvykom'pri ziskani urcitej pozicie.
Ci ma zdravotne problemy netusim,nestazuje sa,ale vyzera zdravo :-)
A stres? Kto ho dnes nema?
Ing. Ľubomír Janoška
17.09.14,06:15
:Peggynka
tak toto zabolelo :(
Peggynka
17.09.14,06:31
Mrzí ma to :mee: Ospravedlňujem sa .
korela
17.09.14,06:52
Ja by som aj rada poskytla, pretože na všetky tvoje podmienky môžem odpovedať kladne. Ty si však, žiaľ, nenapísal všetky podmienky. Takže je tam jedno ale. Inak človek na mieste.
Si novinár, hľadáš tip či iba vzor pre Slovensko a chceš ho vytiahnuť na svetlo Božie?
Oliwa
17.09.14,07:00
No ktovie, možno producent novej TV relácie "Milujem starostu/starostku"...
Oliwa
17.09.14,07:17
Tip na starostu: Malý Princ :)
Tip na starostku: Alica v krajine zázrakov... ;)

A teraz trochu inak:
Netuším, či zbieraš materiál na diplomovku, pripravuješ sa na kandidatúru do komunálnych volieb a mapuješ situáciu na SK, alebo chceš napísať reportáž, či aká je Tvoja motivácia. Rada by som poradila, no osobne nepoznám. Máme priateľa, dobrého a poctivého remeselníka, živnostníka - stolára, ktorý šiel za poslanca. Jeho názor po 2 rokoch poslancovania - to nie je nič pre mňa, všetkým nevyhovieš. Ľudia sa dnes hádajú o hlúposti, o pozemok, o plot, o všetko, keď dáš za pravdu jednému, hnevá sa na Teba druhý, stále vyvolávajú, piatok-sviatok, človek nemá chvíľu pokoja...

A čo sa zdravia týka, ako píše Arizona - stres? Kto ho dnes nemá?
Aj keď to priamo nesúvisí, spomenula som si na známy výrok Věry Chytilovej :
"No jó, mužský, ti nestárnou. Šediny je zdobí, brýle jim svědčí, vrásky jsou sexy. Žádné křečové žíly. Žádná celulitida. Žádné klimakterium. Ale pak najednou… zdechnou." :D
Oliwa
17.09.14,07:19
Peggy, Ty sa nemusíš, Ty si ho určite nevolila...
Oliwa
17.09.14,07:31
Neverím, že všetci v Štrbe sú spokojní... Pamätám si, keď boli nezhody medzi mestom Vysoké Tatry a Štrbou - každý zo starostov bojoval za svoju pravdu, a angažovali sa v tom hodne aj občania, bolo to dosť medializované. Nemyslím si, že všetci zo Štrby mali rovnaký názor...To nie je ani možné...
Peggynka
17.09.14,08:56
Nuž,môžme polemizovať,ale logika nepustí...Pochybujem,aby občania Štrby nadržiavali Mokošovi,keďže pozemky patria urbáru.