Monika Bozalková
17.09.14,06:30
caute mame problem a plastovymi dverami vcera vecer som ich zakla neska rano ked sme ich odomkinali tak zamok ostal poviztrcely ked kluc potocime na doras zamok sice vojde uplne dnu ale.nemozme vybrat kluc je obrateny opacne ked ho pootocime aby sme ho mohli vybrat tak zamok ostane povhstrceny a uz sa nedaju zavrt dvere nevete v com je problem ?
hans71
17.09.14,17:28
mozem sa opytat,kde ste kupovali dvere,mal som podobny problem a ked som rozobral zamok tak som skoro odpadol.. bol tam plastovy zamok,a samozrejme sa zlomil. kupil som novy kovovy a bolo po probleme
Monika Bozalková
17.09.14,18:54
no to nevem presne ja som ho nekupovala je kovovy uz sme to rozoberali a stale neveme v com je problem lebo jazicek po vytiahnuti kluca ked odomkeneme stale trci a zavadzia ked ceme zavret musi byt strceny kluc a pootooceny viac cize opacne aby sa dali dvere zavret
lujza.j
17.09.14,19:08
Monika Bozalková
18.09.14,08:35
asi to bude podla mna v zamku lebo kluc je opacne pretoceny cize to cierne je tak ako na obrasku ale kluc je otoceny do hora ked ho tam strcime ako keby bol pretoceny zamok nevem ako to inac vysvetlit
12janci12
07.03.15,07:13
Pokazila sa vám zámková vložka. V strede vložky je spojka, ktorá odovzdáva ovládanie raz jednej raz druhej strany, podľa toho z ktorej strany je založený kľúč. Závada môže byť z dvoch dôvodov. Prvý je, že ste si dali urobiť nekorektnú kópiu kľúča, ktorá zodrala spojku a došlo k prekĺznutiu, fotodokumentáciu takejto závady si môžete pozrieť tu (http://kovania.eu/pdf/zavady_vloziek_zamkov.pdf). Druhá možnosť je, že tam máte vložku nízkej kvality, tie majú tie spojky kvôli cene robené nepresne a s vôľami. Potom sa niekedy stane, že spojka prekĺzne o polovicu otáčky a robí to, čo to robí vám. Vložku vyhoďte a kúpte si kvalitný výrobok, napr: EAP 2000 (http://kovania.eu/prestashop/sk/zamkove-vlozky/165-zamkova-bezpec-vlozka-eap-2000.html), alebo niečo od výrobcov GEGE, Cisa, ISEO, KABA, FAB, EVVA a pod.
Anika61
07.03.15,07:30
Je to otazka zo septembra 2014-tak zrejme to uz ma davno vymenene:-)