Q&A
21.04.06,15:40
Dobry den,
chcel by som sa opytat ake su legalne moznosti prace zamestanca zamestnaneho v SR pracovat napr. 3 dni tyzdni v CZ a 2 dni v SK?

Je potrebne aby to bolo riesene ako sluzobna cesta a uhradzane prislusne stravne (600 CZK/den) + diety, alebo by sa to dalo riesit ako "domacky zamestnanec" s prac. posobenim v CZ? Je mozne mat v zmluve 2 miesta vykonu prace? Pripadne je este ina moznost o ktorej neviem?

Poznamka: je to obcan SK; s trvalym bydliskom SK; v CZ by mal defakto 2. miesto vykonu prace

Dakujem pekne.

Q&A
Q&A
30.04.06,11:30
:( Vie mi niekto prosim, s tymto pomoct?

Ak by to znelo nezrozumitelne, jedna sa mi o nasledove:

Ako moze SK obcan pracovat v CZ pre SR firmu bez toho, aby firma v CZ otvarala pobocku, ci musela vyplacat zamestnancovi stravne ked je bud v CZ alebo SK???

Dakujem moc pekne. PLS poradte mi ak viete, cas ma suri:mee: :mee:
Jela.
01.05.06,12:22
Podla mojich skusenosti mozes urcit iba jedno miesto vykonu prace. Zakonnik prace ale presne neurcuje ako ma byt dohodnute. Mala by to byt obec, org.jednotka, alebo inak urcene miesto. Podla mna pojde o prac.cestu, ked posles zamestnanca do Ceskej republiky. Ak mas pracovnika, ktory casto meni meisto vykonu prace, mozes urcit v prac. zmluve ze miestom vykonu prace bude jeho trvaly pobyt.