willma
21.04.06,17:47
Drahý poraďáci. Obraciam sa na Vás - mzdárov s prosbou o vysvetlenie resp. radu. Za február- čiže krátky mesiac 160 hod a za marec- dlhý mesiac 183 hodín som dostala rovnakú mzdu. Mám tarifný plat a nedokážem pochopiť rovnosť sumy poukázanej na účet. Oba mesiace som odpracovala celé bez dovolenky. Pre lepšiu orientáciu prikladám aj pásky5329
KEJKA
21.04.06,15:56
nuž, nie som mzdárka, ale máš pevny mesačný plat. Pod tarifnou mzdou rozumiem hodinovú mzdu, al to nie je tvoj prípad.
Takže bez ohľadu na fond pracovnej doby tvoj plat je a bude rovnaký.
Tweety
21.04.06,16:04
Drahý poraďáci. Obraciam sa na Vás - mzdárov s prosbou o vysvetlenie resp. radu. Za február- čiže krátky mesiac 160 hod a za marec- dlhý mesiac 183 hodín som dostala rovnakú mzdu. Mám tarifný plat a nedokážem pochopiť rovnosť sumy poukázanej na účet. Oba mesiace som odpracovala celé bez dovolenky. Pre lepšiu orientáciu prikladám aj pásky.5310
Je to v poriadku.:cool:
willma
21.04.06,16:42
:rolleyes: Tak ďakujem, moc ste ma síce nepotešili ale z druhej strany ...:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
Tweety
21.04.06,16:57
:rolleyes: Tak ďakujem, moc ste ma síce nepotešili ale z druhej strany ...:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
Prečo nepotešili? :cool:
willma
21.04.06,17:11
No podľa toho ako sa to vezme:
Robím veľa hodín za málo peňazí.
Ale zasa z druhej strany málo hodín za veľa peňazí.
V konečnom dôsledku ale nie som s platom až taká nespokojná i keď nebolo by od veci viac, ale to už je skôr námet pre môjho zamestnávateľa a nie na poradu
Melnick
21.04.06,17:34
No podľa toho ako sa to vezme:
Robím veľa hodín za málo peňazí.
Ale zasa z druhej strany málo hodín za veľa peňazí.
V konečnom dôsledku ale nie som s platom až taká nespokojná i keď nebolo by od veci viac, ale to už je skôr námet pre môjho zamestnávateľa a nie na poradu

Nechceš si na tých páskach zatrieť meno? Možno si
si v rýchlosti neuvedomila.:)
willma
21.04.06,18:45
Pri tom počte videní je to už asi jedno. Ďakujem ale za upozornenie a ostáva dúfať, že nik z práce nezablúdil ani náhodou na stránky porady a hlavne nie nadriadený.:p :p