Iveta
21.04.06,21:08
Od 21.4.2006 je na stiahnutie aktualizácia programu MONEY S3 na verziu 10.51. Podľa napísaných noviek verzii sa všetko týka Ročného zúčtovania ZP. Som zvedavá, ako sa „pochlapili” a či sa školili u Jožka Mihála.
Takže sťahujte – Nech žije RZ ZP!!
Marianna01
04.05.06,17:02
Dostala som aktualizáciu na CD - vyzerá to tak, že už druhý krát mi poslali prázdne CD :mad::mad::mad:
Prečo by som to mala sťahovať z internetu, keď to mám predplatené?!:cool:
ValMa
04.05.06,17:22
Stiahla som si verziu z internetu, ale stále mi vypisuje chybu, lebo práve ten formulár ohľadom dokladu o výške príjmu a o preddavkoch na poistné nemôžem otvoriť. Nedá sa to.

Som nováčik v tomto programe ohľadom miezd. Môžete mi poradiť, program sám prepočítava priemery na dôvolenku? Čo treba urobiť aby to tak bolo?
Ďakujem
Marianna01
07.05.06,10:34
Tak ja už mám CD v poriadku. Tiež som tlačila doklad o výške príjmu a mne to išlo v pohode. Nastavíš sa na konkrétneho zamestnanca, ktorému chceš doklad vytlačiť, stlačíš ikonku pre tlač, otvorí sa Ti ponuka, kde vyberieš úplne poslednú ponuku - ročné zúčtovanie ZP. Automaticky načíta kompletné údaje, môžeš si prípadne urobiť korekcie v tom "predlačive", ktoré Ti ponúkne. Dáš vytlačiť a vytlačí Ti celý doklad.
Jara
11.05.06,06:29
Marianka, ak si to robila, nemala si problém? Ja som tlačila potvrdenia a je tam kolonka hore na zaškrtnutie či bol alebo nebol celý rok osobou so zdr. postihnutím. Ak zaškrtnem nebol pri tlači mi dáva aj tak bol, takže to opravujem ručne. Nemaš taký problém?
Katarína STR
11.05.06,06:55
Marianka, ak si to robila, nemala si problém? Ja som tlačila potvrdenia a je tam kolonka hore na zaškrtnutie či bol alebo nebol celý rok osobou so zdr. postihnutím. Ak zaškrtnem nebol pri tlači mi dáva aj tak bol, takže to opravujem ručne. Nemaš taký problém?

Ja to tiež opravujem ručne. V počítači nezaškrtnem nič a potom ručne dopíšem krížik.
Asi tam majú chybu.
Katarína STR
11.05.06,06:56
Najlepšie je stiahnúť si to z netu.
Ja vždy sťahujem plnú verziu.
Jara
11.05.06,07:03
Aj ja to sťahujem z netu, pretože poštou to dojde pozdejšie a robiť je potrebné hneď a aj to je neskoro...
Marianna01
11.05.06,16:32
To stiahnutie z netu asi moc nepomôže. len pokiaľ ide o rýchlosť získania novej verzie v tom vidím nejaké plus. Tiež mi to robí chybu pri osobe so zdr. postihnutím, tak si to opravujem ručne. Mohli na to dať trochu pozor, ke´d si už za to platíme. Ale ináč spokojná. ;)
Katarína STR
02.06.06,07:35
Nová verzia Money S3 10.053 na stiahnutie tu :

http://www.money.sk/nastiahnutie/aktualizacia/
Marianna01
02.06.06,14:41
Nová verzia Money S3 10.053 na stiahnutie tu :

http://www.money.sk/nastiahnutie/aktualizacia/

Katka, vy si proste super. Vždy sa môžem spoľahnúť, že ohlásite novú verziu skôr, ako sa o tom dozviem z iných zdrojov (napr. keby som si to sama skontrolovala - čo sa mi tuším prihodilo asi 2x :eek: )
Katarína STR
01.02.07,08:08
Nová verzia Money S3 10.070 na stiahnutie tu :

http://www.money.sk/nastiahnutie/aktualizacia/