DAJANKA81
18.09.14,13:21
Ahojte,chcela by som Vás poprosiť o radu,akého TV poskytovateľa si vybrať podľa Vaších skúsenosti.Momentálne naším TV poskytovateľom je DIGI TV,no zrušili stanicu Disney Channel,ktorú naše decká zbožňovali a teraz musíme riešiť niečo "lacné",kde táto stanica je.Pri DIGI TV sme platili mes. 9,60€,za router/skrinka/ na druhý TV sme platili len jednorazovo cca 49€.Našli sme SKYLINK,mes. poplatok 11,80€,no na každý ďalší TV chccú jednorazovo 20€+44,40€ za kartu každý rok.Neviete o niečom,kde by bol výhodný mes. poplatok a možnosť 2-3 tv príjmačov?Ďakujem za každý príspevok
Chobot
18.09.14,13:07
Najprv si zisti, aké máš možnosti v mieste bydliska. Darmo ti poradíme trebárs Magio TV (to len ako príklad), keď na tvojej ulici alebo v bytovke nemá Telekom naťahané káble.

To, čo potrebuješ, by najlepšie splnil UPC analog - tam môžeš zapojiť aj 10 prijímačov. Nepotrebuješ k tomu žiadny dekodér, ani set-top-box ani CI kartu. Dokonca stačí, ak tv má analógový tuner ani digitálny nemusí mať.

Ak ale nemáš káblovú prípojku v dome alebo na ulici, tak sa nepripojíš.

Ja mám UPC digital rozšírený súbor a ten analóg je v balíku zadarmo. Na jednom TV prijímači mám CI kartu a všetky digitálne programy a na ostatných TV sú naladené analógové kanály.

Tu je zoznam staníc v analógovom vysielaní:

http://www.upc.sk/televizia/kablova-televizia/rozsireny-balicek/
misoft
18.09.14,13:11
...a doplním..... i keď nie je karta UPC, na digitálnom TV pôjdu okrem analógu i digitálne - Markíza, Markíza HD, STV1, STV1HD, STV2, STV2HD, JOJ HD, JOJ Plus, JOJ Plus HD, TA3, Region a ešte asi dva (teraz neviem presne).....
erik555
18.09.14,15:04
iba kvôli jednej stanici mate doma poplach?
Žabinka
18.09.14,15:07
sosak
18.09.14,15:14
Také ceny, aké má tvoj terajší poskytovateľ TV nenájdeš, porovnávaj s ostatnými. Najlepšie urobíš, ak zostaneš.
erik555
18.09.14,15:50
ale ked nema moznost digitalneho UPC po kabli vo svojom dome, tak iba pozerat moze :) Nic blizsie nenapisala.
Žabinka
18.09.14,16:01
neviem o tom, že nemá možnosť digitálneho UPC.. možno otázku doplní..
erik555
18.09.14,16:26
je to stale iba analog...