maped
18.09.14,20:34
Poprosím o poradenie. Klient mi priniesol z alza.sk faktúru úrada a doprava v hotovosti na centrále ktorá je jediným dokladom o kúpe a zaplatení drobného nákupu.
Je vytlačená na pokladničnom termopapieri. Ako takýto doklad zaúčtovať s úhradou? Mám iba jeden doklad, ktorý ak zaradím do faktúr, nemám čo zaradiť do pokladne ako úhradu. Ďakujem.

Ešte dopĺňam otázku:čo som zisťovala, fa nebola uhradená, fa bola preplatená, preto nedali doklad o úhrade.
KEJKA
18.09.14,19:42
nerozumiem, čo značí preplatená faktúra.
Ale nákup v hotovosti - tam nevzniká záväzok, tak prečo faktúra?
Faktúra sa dá vytlačiť cez alza.sk, predpokladám, že klient tam je registrovaný, kedže tovar treba vopred objednať.
Takže môžeš mať aj A4 faktúru a tento blok môžeš dať do pokladnice.
Možností je viac.
maped
19.09.14,07:25
Ďakujem KEJKA. Na tejto účtenke je vypísaný popis nákupu, čiže ak mi dodá vytlačenú fa na A4 a túto účtenku zaradím do pokladne ao blok z ERP, i keď tam nie je úhrada fa, ja ju s faktúrou takto uhradím ako úhrada fa. Môže byť takto?
evuš
19.09.14,08:59
Ak to bolo platené v hotovosti na centrále, neriešila by som to ako nákup na faktúru, ale ako nákup v hotovosti - blok z ERP normálne zaúčtuj ako VPD....+ si urob kópiu, pretože tie ich bločky rýchlo vybledajú ;)
maped
19.09.14,09:02
Ďakujem. Jedná sa o účtovanie v PÚ. I keď sa ten blok volá faktúra?
evuš
19.09.14,09:04
Áno, dala by som to normálne ako VPD... Pokiaľ to bola suma do 1 000,-€
maped
19.09.14,09:05
vďaka
Simona Privat
20.09.14,05:20
Ahoj, podobný prípad som mala u bývalého klienta, on zásadne nedoniesol faktúru z internetu, len túto faktúru spojenú s dokladom o úhrade. Keďže sa jednalo o doklad s CZ ICDPH, muselo to ísť aj do faktúr aj do pokladne. Nakoniec som to s daňováčkami skonzultovala a davali sme to tak, že originál dokladu (spolu s kópiou kvôli termotlači) medzi faktúry a kópiu do pokladne, kontrola tiež akceptovala.
evuš
20.09.14,06:16
Fa z internetu sa dá v pohode vytlačiť...ale pokiaľ je to platené v hotovosti dala by som to ako VPD a urobila scan ako som písala predtym....
Simona Privat
20.09.14,07:23
Ak ju klient nevedel/nechcel vytlačiť, našli sme tento spôsob. Nevyjadrujem sa ku postupu klienta, už je našťastie bývalý. Ale keďže som mala poverenie na podavanie DPH, kvôli sebe som to potrebovala mať v poriadku, takto sme to kockatou oklukou vyriešili.
evuš
20.09.14,07:50
Ale fungavalo to, a to je hlavne...nechcela som sa Ta dotknut ....
Simona Privat
20.09.14,08:07
Ne to vobec nie, len som chcela doplnit, ze niekedy je nutne pouzit aj okluky, ked to inak nejde, a ze toto si treba dobre overit; v nasom pripade to bola vlastne fa z EU (alza CZ ICDPH) a vtedy ti to do pokladne nejde nijak - samozdanenie, dnes uz aj kontrolny vykaz. Nuz pomozme si ako vieme. :-)