Milan1966
19.09.14,21:02
Drahy priatelia mam jeden problem v zamestanani a potreboval by som poradit
Nakolko sa mi stala tak vec piatok som zacal malovat detom izbu a nedokoncil som ju a na pondelok som zavolal majstrovy do prace o 8,15 že nech mi vedci da dovolenku mal som tam este28 dni a a 35 hodin nadcasov.Stalo sa že veduci nakrical na mna a vzapeti nakonci mesiaca mi nezaplatil den,hodinovku mi strhol na minimum cestovne mi nezaplatil. a chcemi aj dva dni zobrat z dovolenky Dakuejem za odpovede
avalik
19.09.14,19:07
Vedúci postupoval v súlade so zákonom.

Zákonník práce

§ 111

(1) Čerpanie dovolenky určuje zamestnávateľ po prerokovaní so zamestnancom podľa plánu dovoleniek určeného s predchádzajúcim súhlasom zástupcov zamestnancov tak, aby si zamestnanec mohol dovolenku vyčerpať spravidla vcelku a do konca kalendárneho roka. Pri určovaní dovolenky je potrebné prihliadať na úlohy zamestnávateľa a na oprávnené záujmy zamestnanca. Zamestnávateľ je povinný určiť zamestnancovi čerpanie aspoň štyroch týždňov dovolenky v kalendárnom roku, ak má na ne nárok, a ak určeniu čerpania dovolenky nebránia prekážky v práci na strane zamestnanca.

§ 109
(3) Za každú neospravedlnene zameškanú zmenu (pracovný deň) môže zamestnávateľ krátiť zamestnancovi dovolenku o jeden až dva dni. Neospravedlnené zameškania kratších častí jednotlivých zmien sa sčítajú.
Milan1966
19.09.14,20:16
Ale ja som tu dovolenku ohlasil.... takže nepochopim dvovod absecie keby bola neohlasena pochopim ...
ivka70
19.09.14,20:52
To, ze si ju ohlásil neznamená, ze ti ju zamestnávatel schválil. Bez jeho súhlasu sa žiadna dovolenka nekoná.
kopretinka
19.09.14,21:23
u vás v práci je zvykom hocikedy zavolať a povedať,že si berieš dovolenku?
avalik
19.09.14,21:49
Milan, čítal si čo je tam hore napísané? "Čerpanie dovolenky určuje zamestnávateľ..." nie je tam napísané, že "čerpanie dovolenky ohlási zamestnanec zamestnávateľovi"