Zobraziť viac
20.09.14,08:10
Chcela by som osloviť niekoho kto v tomto KEEPI naozaj účtuje a posiela aj KV DPH. Či je to naozaj možné. Mám klienta ktorý na tom vystavuje faktúry a chce aby som mu aj v tom robila účtovníctvo ale keď sa do toho prihlásim na základe prihlasovacích údajov tak ja tam dokopy nič nevidím na čom by som mohla účtovať. Som len ja v omyle, alebo nemám správne prihlasovacie konto lebo tam nič neni ako v iných programoch, nič nevidím, veď je to primitívne či ja som primitívna? Vie mi niekto poradiť?
KEJKA
06.06.15,16:11
oživujem túto otázku, účtujete niekto v tomto systéme Keepi?
https://www.facebook.com/video.php?v=782179785214021&set=vb.404752189623451&type=2&theater

posúvam
kobolcs
17.06.15,14:15
je tam taka polozka ze uctovny dennik kliknes nan vyjde novy zaznam a mozes uctovat interne doklady, vo fakturacia zas treba nastavit ciselniky suvztaznosti , k dph a uzavieke trba tzv generovat vykazy funguje to, ak cloveknechce byt obmedzovany tak treba priplatit tych 10eur mesacne za vyssi komfort. Ale naozaj je to len uctovnictvo s fakturaciou a dph a jednoduchym skkadom,ale ziadne mzdy,majetok,cp. Odporucam len k jednoduchej firme szco bez zvlastnosti ako zahranicie, treba si na to zvyknut. Ja si uzivam pripajanie suv. dokladov ako zmluva, orig.blocek. cez fotak a vsetko mam pokope nemoze.zhoriet, nestrati sa a tak. vsetko mozes vyskusat v deme mas dole tlacitko vytvorit demo firmu.