malaevka
20.09.14,12:20
Ahojte,
podľa ZP je nárok na stravu (príspevok na stravovanie) ak sa nemýlim po 4,5 hod.
Nedávno som však zistila, že naša zamestnanecká rada vraj odsúhlasila, že máme nárok na príspevok na stravu až po 6,5 hod.
Je niečo také v jej právomoci?

Ďakujem.
ivka70
20.09.14,12:30
Nie, nemôže.
Nárok na zabezpečenie stravy má zamestnanec po odpracovanie viac ako 4 hodin. Zamestnávatel či ZR to môže zmeniť v prospech zamestnanca, ale nie v jeho neprospech.
Peggynka
20.09.14,19:53
Nad rámec ZP môžu ísť,pod rámec nie-v zásade.
malaevka
22.09.14,13:13
Ďakujem, ja som si tiež myslela, že je to tak, ale nebola som si tým úplne istá. Je to niekde aj v ZP alebo niekde inde nejaký paragraf, kde by bolo uvedené, že ZR môže schvaľovať zmeny, ktoré zamestnancov v porovnaní so ZP zvýhodňujú, ale nie naopak? Čítala som v ZP §, ktoré sa ZR týkajú, ale niečo také som tam nenašla.
ivka70
22.09.14,13:28
http://www.porada.sk/t56527-zakonnik-prace-od-22-02-2014-a.html#152

§ 152
Stravovanie zamestnancov


(1) Zamestnávateľ je povinný zabezpečovať zamestnancom vo všetkých zmenách stravovanie zodpovedajúce zásadám správnej výživy priamo na pracoviskách alebo v ich blízkosti. Túto povinnosť nemá voči zamestnancom vyslaným na pracovnú cestu, s výnimkou zamestnancov vyslaných na pracovnú cestu, ktorí na svojom pravidelnom pracovisku odpracovali viac ako štyri hodiny.Povinnosť zamestnávateľa ustanovená v prvej vete sa nevzťahuje na zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme v zahraničí.

(2) Zamestnávateľ zabezpečuje stravovanie podľa odseku 1 najmä poskytovaním jedného teplého hlavného jedla vrátane vhodného nápoja zamestnancovi v priebehu pracovnej zmeny vo vlastnom stravovacom zariadení, v stravovacom zariadení iného zamestnávateľa alebo zabezpečí stravovanie pre svojich zamestnancov prostredníctvom právnickej osoby alebo fyzickej osoby, ktorá má oprávnenie sprostredkovať stravovacie služby, ak ich sprostredkuje u právnickej osoby alebo fyzickej osoby, ktorá má oprávnenie poskytovať stravovacie služby. Nárok na poskytnutie stravy má zamestnanec, ktorý v rámci pracovnej zmeny vykonáva prácu viac ako štyri hodiny. Ak pracovná zmena trvá viac ako 11 hodín, zamestnávateľ môže zabezpečiť poskytnutie ďalšieho teplého hlavného jedla.
malaevka
22.09.14,13:49
presne týmto som argumentovala aj ja, keď som mala odpracovaných jeden deň 4,5 hod a druhý 5 hod (zvyšok do pracovnej doby som čerpala NV). a bolo mi povedané, že naša ZR odsúhlasila, že príspevok na stravu máme až po 6,5 hod... preto som chcela vedieť či také niečo vôbec odsúhlasiť môžu
ivka70
22.09.14,19:05
A odpracovala si skutočne viac ako 4 hodiny? Nebola náhodou v tvojej časti prace riadna prestávka? To by ešte mohol byt dôvod.
malaevka
22.09.14,23:46
tie hodiny čo som písala bol čistý pracovný čas, viem,že prestávka sa tam neráta. dôvod nebol, že by som nemala odpracované dosť hodín, ktoré určuje ZP, ale nemala som dosť odpracovaných hodín podľa "našich pravidiel" čiže viac ako 6,5