andrejka877
21.09.14,11:54
poradte, ako nakupovať lacno a kvalitne odevy, obuv, elegantné veci, kabáty, košele, v kamenných obchodoch,velkoskladoch.

nie cez net, potrebujem si to vyskúšať..
taiko
21.09.14,10:14
nerozumiem otazke. Vsak najdem si obchod, kde sa taketo odevy predavaju, idem tam, vyskusam a kupim, ci?
buchač
21.09.14,10:15
Skús na Blšáku v Košiciach...;) :D
kopretinka
21.09.14,12:05
choď do obchodu a vyskúšaj si..............
Marikaby
13.10.14,14:26
Ja mám dobrú skúsenosť s Rakúskom: v predajniach C+A si nakúpim iný tovar ako v tej istej sieti na Slovensku. A veľmi dobre som si nakúpila v Parndorfe-outletovom mestečku (pravidelná autobusová doprava chodí z Bratislavy). Tam som napr. kúpila značkové sako pre syna za 70 eur, ktoré u nás na internete ponúkali "po zľave" za 189,90 eur !!! Kúpila som kvalitnú obuv pre seba i manžela,ktorá v SR má minimálne o 100 % vyššiu cenu. Odporúčam. Outletové centrum je aj v Prahe - pravidelná doprava je z mesta. Prahu som zatiaľ nevyskúšala.
korela
13.10.14,16:51
Podľa toho snáď aj kde bývaš. Prakticky po 89 chodilo veľmi veľa ľudí aj z BA a z celého okolia do Šamorína, www.operativa.eu. Mali aj veľkoobchod s metrážou, zastúpený celý sortiment na veľkej ploche, neskôr to zrušili, neviem či vôbec dnes niečo také existuje na SK. To bol veľkosklad.
Potom z toho urobili zn. outlet, tiež je to zároveň aj veľkoobchod (tam sú podmienky odberu), vždy si človek niečo na seba našiel, neodchádzal na prázdno za dobrý peniaz, dokonca ak išlo o posledný kus, pri pokladni mu cenu znížili skoro na grátis. Má všetko, vidím, že pribudli aj poľovnícke obleky, neustále plochu rozširuje, zrušil aj nábytok na poschodí vraj, tiež je tam oblečenie. Ženy, páni, detičky. Ak si človek nekúpi čo chce, odíde aspoň s pyžamom. :-). Na topánky treba natrafiť. Už dnes nie je taký lacný, ale vraj sa oplatí. Ja som tam už dávno nebola, ale info mám. Aj celebrity tam chodili, ľudia z opery (obleky) a pod.
Hlavne, že tovar je kvalitný a ani po rokoch sa nezničí, skôr psychicky omrzí. Sú tam kabínky na skúšanie ako v kamennom obchode.
terezamaria
13.10.14,17:08
Vo veľkoskladoch si nič nevyskúšaš....sú pre podnikateľov a vždy sa berie viac kusov, tak ako je to dané v balíku, na vešiakoch a pod. Treba len nájsť kamenné obchody, aby si mohla skúšať.