Jozef H.
21.09.14,11:58
Zdravim.
Nedávno som tu riešil jedno akva a ako naschvál som dostal za posledné dva týždne 3 ponuky na akvárium v krátkom čase.
1. Juwel Trigon 350l rohové s 3D pozadím, UV lampa, komplet výbava + africke cihlidy za 350 eur
2. Diversa 347l rohové s UV lampou, ionizer, komplet výbava + ryby za 250 eur
3. Juwel Trigon 350l rohové s 3d pozadím, kompelt + africké cichlidy za 150eur!!! +naloženie a pomoc pri stahovani

To za 350 som bol pozrieť ako aj to za 150. Lenže mám dilemu. Nemám peniaze na rozhadzovanie a tak som sa najrpv priklonil k tej 150 eurovej.
Bol som pozrieť akva v KE je vo farbe svetleho dreva, a totalne zanedbane, čo by problem nebol vyčistiť. Lenže na akvariu som objavil vo výške asi 20 cm dosť vela škrabancov až rýh z vnútornej strany. Neviem či su od magnetickej škrabky, pod ktoru sa dostal kameň a pani to porýpala alebo je to od africkyých cichlíd ktore majú vo zvyku prenášať tony štrku po akvárku a navyše štrk tam pani mala lámaný nie riečny. Tak mám dilemu. Akva v kupnej hodnote 1200 eur za 150 eur ktoré je vo farbe ktorá ma moc neťahá, čo by sa dalo prelepiť ale má škrabance.... tak neviem... Neviem sa rozhodnuť, na jednej strane je cena skvela a na druhej neviem.. ROzmýšľam aj nad tou hlbkou akvaria, či to nerozprehladní pohyb rýb

+ mi napíšte názor na rohové akvárium. Vela ludi aj skusených akvaristov volia skor klasiku obdlznik koli vacsej prehladnosti takeho akvaria, aký na to máte názor? dakujem