sim
22.04.06,19:30
Ahojte poradaci,
chcem sa spyay ci si niektori z Vas kupili stroj na brucho, ktoreho foto je v prilohe. Je to taka lavica na ktorej sa cvici, predavaju ho aj v TV Shopping :)) Chcela by som vediet ake s nim mate skusenosti a ci pomohlo.Dakujem
SERVIS
03.05.06,07:57
Ja zatiaľ nemám skúsenosť, ale chcela by som ju mať. Tiež pokukávam po takom niečom, pretože som štíhla, iba to bruško už začína naberať. Teraz je v ponuke aj v Metre za cca 2400.- Sk. Aj by som si to kúpila, le mi to nemá kto pochváliť. Takže poraďáci, aspoň vetičkou...
bendži
03.05.06,08:14
Ahojte poradaci,
chcem sa spyay ci si niektori z Vas kupili stroj na brucho, ktoreho foto je v prilohe. Je to taka lavica na ktorej sa cvici, predavaju ho aj v TV Shopping :)) Chcela by som vediet ake s nim mate skusenosti a ci pomohlo.Dakujem

tak mi tento stroj máme doma.. osobné skúsenosti ale neposkytnem, pretože sama ho veľmi nepoužívam (moja lenivosť... ;)), ale teda k hodnoteniu.. naši na tom cvičia pravidelne každý deň, a tie sľubované ploché bruchá určite nemajú. Ale na druhej strane nemôžem povedať, že ten stroj je vyslovene zlý, cvičenie na ňom je menej namáhave ako pri klasických brušákoch, najmä ak má niekto problémy pri klasických brušákoch so zohýňaním sa pre tlak v hlave a podobne, tak tu to nepociťuje.. Myslím si že to cvičenie na stroji môže byť efektívne tak ako každé iné cvičenie ak sa vykonáva správne. Ten stroj nie je zlý, ale samozrejme tie sľuby z reklám o plochom bruchu za dva týždne, či jak to tam je - tak to treba brať s riadnou rezervou ;)
twigi
03.05.06,15:42
Ahojte,
ja tento stroj na brucho pouzivam uz mesiac a pol v nasej posilnovni. Musim len pochvalit, cvicim na nom kazdy druhy den a som velmi spokojna. Som chuda, ale jedine s cim som nebola spokojna boli bocne brusne svaly, ktore sa mi v bedrovych texaskach rysovali ako som nechcela a v podstate asi jediny tuk ktory na tele mam bol brave v tejto oblasti. Teraz sa mi uz pomaly buduju v tomto mieste svaly a okolie ma len chvali, ze mam stihlejsi pas :)) Vrelo odporucam, v Hypernove a v Carrefouri ho predavaju za 1999sk.
korduľa
03.05.06,16:01
tiez odporucam, tento stroj neposilnuje len brucho, ale aj paze, je to fakt dobre a ak mate lenivu pubertacku doma tak ako ja, tak ju treba dokopat tiez, treba si to nastavit na obtiaznost, ktora je akurat a cvicit 3, alebo 4 seria po 50 opakovani, alebo podla moznosti a postupne pridavat, je to fakt dobre, ale upozornuje, nesetrit, lebo su aj napodobeniny, takze ak sa vam to ma rozpadnut po par cviceniach tak radsej investovat na dlhsie, taky stroj je na dlho, a k tomu treba kupit orbitrek a postava je nenormalna
dogicka
22.05.06,12:46
tiez odporucam, tento stroj neposilnuje len brucho, ale aj paze, je to fakt dobre a ak mate lenivu pubertacku doma tak ako ja, tak ju treba dokopat tiez, treba si to nastavit na obtiaznost, ktora je akurat a cvicit 3, alebo 4 seria po 50 opakovani, alebo podla moznosti a postupne pridavat, je to fakt dobre, ale upozornuje, nesetrit, lebo su aj napodobeniny, takze ak sa vam to ma rozpadnut po par cviceniach tak radsej investovat na dlhsie, taky stroj je na dlho, a k tomu treba kupit orbitrek a postava je nenormalna

Súhlasím, Orbitrac je vynikajúci, môžem odporučiť...
Ja sa chcem spýtať či spomínaný stroj na brušné svaly posiluje aj chrbticu?
Fidlo
23.05.06,06:42
Ahojte všetci cvičeniachtiví !!!
Aj ja som si doma zriadila taku malú posilňovňu, mám horeuvedený stroj /volá sa myslím KING GYM - neviem, či som to napísala správne/, tiež mám orbitrek - ale magnetický, nie mechanický a ešte takú tú veľkú posilovaciu vežu - ale jednoduchú. Môžem povedať, že je to perfektná vec, aj keď sama patrím medzi tých lenivších, čo sa týka cvičenia. Snažím sa cvičiť na týchto strojoch už asi pol roka a určite sa cítim lepšie, hlavne čo sa týka bolesti krížov z večného vysedávania pri PC. Mne ide hlavne o posilnenie svalstva a lepšiu kondičku. Vrelo odporúčam aj uvedený stroj, ale hlavne aj orbitrek, t.j. eliptický trenažer, pre tých čo nevedia čo to je, tak vyzerá to podobne ako stacionárny bicykel, ale nemá sedadlo. Podľa môjho laického názoru je to lepšie ako bicykel, precvičuje sa pri ňom viac svalov ako keď iba sedíte na bicykli, je to akoby spojenie viacerých strojov - bežiaci pás, steper, bicykel a ešte cvičíte aj rukami ako pri veslovaní. Ja som si všetky tieto stroje kúpila postupne v Metre v akcii a som s nimi veľmi spokojná, občas cvičia aj deti - pubertiaci - ale musím poznamenať, že bývam v rodinnom dome, mám na to priestor a najlepšie na tom je, že mám v posilňovni aj televízor, takže sa mi cvičí super - odporúčam.