unavená
22.09.14,13:48
Ja mám taký problém, že manžel oddiaľuje rozvod, na pojednávanie ktoré sme mali mať zajtra sa ospravedlnil pre chorobu. Viem že to robí kôli vysporiadaniu majetku, ktorý nás čaká, vopred mi to povedal pred mojím podaním návrhu na rozvod. Dozvedela som sa, že v dome robí rôzne úpravy a ja chcem vedieť, ako to bude pri delení majetku. Môže si nejako vydokladovať čo všetko robil v dome? Je schopný si vybaviť rôzne bločky aj na prerábky v dome, ktoré by tam v skutočnosti robené neboli. Čo mám robiť v takomto prípade, aké opatrenia, aby so mnou nevybabral? Ja v dome nebývam, vyhodil ma, zbalil mi veci a odniesol k rodičom. Chcela som sa vrátiť, no nebolo mi to umožnené, nevpustil ma dovnútra.Je to klamár, ktorý vo všetkom klame a neviem si poradiť aj keď mám právnika, iba sa odvolávame.
draik
22.09.14,11:54
Počas manželstva sú príjmy až na výnimky spoločné a BSM zaniká až rozvodom. Nemôže preto argumentovať, že do rozvodu zhodnotil dom z "vlastného".
unavená
22.09.14,12:06
Aj keď bývame oddelene, mám na súde nahlásenú adresu môjho prenájmu?
Mária27
22.09.14,12:11
aj tak
unavená
22.09.14,12:29
Neviem si stále vysvetliť, prečo to robí, prečo zdržuje rozvod, koľko môže taký rozvod trvať? Môže donekonečne hľadať výhovorky, aby sa pojednávania nemusel zúčastniť? Ja som sa s ním chcela dohodnúť, aj to odmietol.