akiza
22.09.14,13:56
Pred dvomi mesiacmi som sa rozišla s priateľom. Myslela som si, že bude všetko fajn. Správal sa ku mne bezočivo, urážal ma, nevážil si ma a tak som to ukončila. Lenže začal mi robiť peklo zo života, každý deň je pri mojom dome, vydiera ma či citovo alebo psychicky a už neviem čo s tým mám robiť. Hovorí, že ma zhodí pred všetkými, kamarátmi, rodinou, stihol mi nadať do všetkého čo sa dá, píše mi že sa zabije, že si kúpil prášky a že ich niečím zapije, a najhoršie že mi nikdy nedá pokoj, či pôjdem do mesta, do školy hoc kde že pôjde za mnou len preto aby som ho videla a úplne sa zrútila.. som v koncoch
ivka70
22.09.14,12:33
Tym, ze mu budes davat na javo, ako ti to prekaza, ho iba podporujes v jeho aktivitach. A taky zakaz, aj keby si ho vybavila, co v takomto stadiu pochybujem, ho len vyprovokuje k dalsim.

Nauc sa ho ignorovat, prestane ho to bavit.

A idealne nahovorit nejakeho svalnateho kamarata, ktoreho nepozna, aby sa s tebou ukazal parkrat pred nim, bez jedineho slova, ale celkom jednoznacne tak, ze patrite k sebe ....
misoft
22.09.14,15:48
>Pred dvomi mesiacmi som sa rozišla s priateľom. Myslela som si, že bude všetko fajn. Správal sa ku mne bezočivo, urážal ma, nevážil si ma a tak som to ukončila dobre si urobila. Lenže začal mi robiť peklo zo života, každý deň je pri mojom dome, vydiera ma či citovo alebo psychicky a už neviem čo s tým mám robiť s*ať na neho. Hovorí, že ma zhodí pred všetkými, kamarátmi, rodinou ak ťa kamaráti poznajú - urobia si svoj názor a jeho pošlú ......., stihol mi nadať do všetkého čo sa dá nech nadáva - daj si do uší štuplíkové slúchadlá a počúvaj muziku, píše mi že sa zabije náááá - šak nech, bude pokoj , že si kúpil prášky a že ich niečím zapije, a najhoršie že mi nikdy nedá pokoj, či pôjdem do mesta, do školy hoc kde že pôjde za mnou len preto aby som ho videla a úplne sa zrútila.. som v koncoch kúp si korenný sprej, keď bude blízko teba, pusti mu to do ksichtu a začni ziapať, že ťa chcel prepadnúť.... možno bude mať vážnejšie problémy toto vysvetľovať na polícii, pred súdom.... <
No ja teda "neviem", ale (čítaj v texte).

A bolo písané - máš kamarátov - jedna-dve vzduchom chladené mu gebuľu schladia - pochopí, že máš za sebou lepšiu partiu.... ak pochopí...