hostiska
22.09.14,17:20
Ahojte baby...potrebujem poradiť, keďže nuvaring beriem iba niečo vyše roka. Mám nasadený nuvaring približne 2 týždeň, ale akosi ma navštívila mykóza. Kúpila som si canesten kobmi (krém a tabletu) Keď som si ju zaviedla samozrejme krúžok som vybrala, ale teraz neviem ako..mám 3 hodiny na rozmyslenie...lebo dovtedy môžem mať krúžok vonku....čo robiť..dať nedať..netusíííím :)
Tweety
22.09.14,15:41
A nebolo by rozumnejšie obrátiť sa priamo na svojho gynekológa?
hostiska
22.09.14,15:47
..bolo by..ale z cas.hladiska som to absolutne nestihla...preto hladam pomoc u zien, ktore sa s niecim podobnym stretli
lujza.j
22.09.14,17:01
prečo si sa neopýtala hned v lekárni ak máš v meste otvorenú lekáreň..... zavolaj alebo tam zbehni....
jelalim
22.09.14,17:12
Nie som lekar, ale kruzok by som vybral v kazdom pripade. Pokial mate mykozu, je Vam zbytocny. Prioritne je vyliecit mykozu!
lujza.j
22.09.14,20:55
asi nie je zbytočný....
NuvaRing je antikoncepční vaginální kroužek, který obsahuje malé množství dvou ženských pohlavních hormonů (etonogestrelum a ethinylestradiolum). Ty se pomalu uvolňují do krevního oběhu, kde zabrání uvolnění vajíčka z vaječníků a tím i otěhotnění.V prvním cyklu se NuvaRing zavádí do pochvy první den menstruace a ponechá se v těle 21 dní. Poté následuje týdenní pauza bez kroužku, během které by měla přijít menstruace. Po 7 dnech se kroužek opět zavede na další 21denní cyklus. Vše je v návodu podrobně popsáno.
Funguje tedy stejně jako tabletky se 7denní pauzou.
kaivorus
22.09.14,23:00
Veľmi správne
Ešte že antikoncepcia vie upozorniť aj na neduhy človeka, ale kto chce kam, pomôžme si tam.
Canestén, vyliči kandidy za tri hodiny?
To by ho nestíhali vyrábať .
Používaním Canestenu a následne Nuvaringu, si môžete spôsobiť obrovské problémy na sliznici vagínyn zlizanie sliznice matetnice, a podobne.
"Nepodarený sex, ...."
fortunka
23.09.14,06:50
Tak mu zavolaj, to hadam stihnes ;)
hostiska
23.09.14,09:00
..posledna sanca o 20,00 bola volat do otvorenej lekarne..tam mi povedali, ze si kludne mozem zaviest aj nuvaring...ale NEODPORUCAM TO...do rana som nic nespala, mala som bolesti..takze radsej nezavadzat nuvaring,ak bola zaedena vag.tableta