magnolia75
24.09.14,07:11
Chcem zamestnat zamestnanca na kratsi prac.uvazok, do prace by chodil kazdy druhy tyzden napr.v piatok a odrobil by 8 hod. je to mozne? ako mam formulovat v pracovnej zmluve dohodnuty pracovny cas? 8 hod/ kazdy druhy tyzden. Rozvrhnutie pracovneho casu podla §49 ods.3 Obstala by takato veta?