spravny gazda
25.09.14,19:23
Alza mi odmietla reklamovat sluchadla Creative Labs 3D Tactical Omega, zevraj mechanicke poskodenie. Jedno sluchatko sa odlomilo po styroch mesiacoch bezneho pouzivania. (daval som si ich dole z hlavy a ostalo mi v ruke!) Alza to poslala ..asi do Creativu (vyrobcovi) a ten to poslal nazad, ze - mechanicke poskodenie. Uspejem s tymto na Sojke? Alebo mam preglgnut horku pilulku a zmierit sa so stratou lebo "mechanicke poskodenie" je to nejaka carovna formulacia, ktora aj ked je mimo realitu, tak ja ako koncovy uzivatel uz dalej nic nezmozem?

fyi... medzicasom som nieco podobne ako tu napisal aj na elektronicky portal Sojky (SOI-ky), uvidime co z toho bude...
bodliak
25.09.14,17:34
Ak nesúhlasíš, daj si spraviť posudok u znalca.
A potom si kup KOSS, doživotná záruka a Alza mení aj pri mechanickom poškodení...


Po dnešku už fakt neviem, kto im tam nakupuje...
taiko
25.09.14,17:47
spravny gazda
25.09.14,17:52
Nevies poradit znalca dobreho na toto, ja som ochotny investovat aby som sa dovolal svojich prav. A vies mi aj poradit co potom spravit s tym znaleckym posudkom?
inak tie KOSSy su fajn, ale wireless robia len na blue tooth a ten ma slaby dosah, mam take, ledva vyjdem z izby a diskonektnu sa.
spravny gazda
25.09.14,17:59
Diky, minimalne viem, ze v tom nie som sam. Ono... toto su totiz uz moje druhe tactical Omega, prve sa mi zlomili na tom istom mieste asi po roku a pol pouzivania, cize ja nie len ze sa viem odvolat na inych, ja mam vlastny dokaz v ruke, ze to je konstrukcna chyba, len sa asi nemala prejavit az tak rychlo. Hmm, ale co dalej, tie prve som v Alze nekupoval a neviem co sa tam s technikmi vyhadam, pisal som uz aj nahnevany mail na ich centralu, odbili ma formulkou "mechanicke poskodenie", cize nemaju vobec chut sa s tym zaoberat a creativom sa im asi hadat nechce. Ja som skor rozmyslal nahlasit to Sojke a vobec sa nezaoberat ako si to oni poriesia s creativom. Len neviem presne ako to funguje, ako sa "nahlasuju veci na Sojke" vies mi s tymto nejak poradit?
taiko
26.09.14,05:22
Osobne si mylsim, ze by si mal napisat list do Creative. Som si ksoro isty, ze ked im pekne popises svoj pribeh (2x polamanych) + spomenies inych zakaznikov (napr toho z Amazonu), tak Tvoju reklamaciu vybavia. Praveze by som sa nehadal, iba by som prejavil svoju bezradnost a frustraciu a snazil sa u nich vzbudit pocit viny.