Zuzka2510
26.09.14,08:19
Dobrý deň chcem poprosiť o radu. Prijali sme starobného dôchodcu na PP ako informátora na vrátnici. Jeho pracovný čas je každý druhý pracovný deň po 12 hod. Cez víkendy sa nepracuje. Môžte mi niekto prosím poradiť či môže takto tento zamestn. pracovať a či za tých 4 hodiny/deň mu platí nadčas alebo len riadna mzda. Ďakujem pekne
ivka70
26.09.14,07:04
Ak ma nerovnomerne rozlozeny prac. cas a 12 hodin kazdy druhy den je jeho riadna pracvna zmena, o ziadny nadcas nejde.
Musite sa riadit jeho tyzdennym pracovnym casom a robit mu pracovny kalendar, kde priemerne za 4 mesiace musi "sediet" priemerny pocet hodin v tyzdni s tyzdennym pracvnym casom v pracovnej zmluve.
Ako nadcas mu preplatite zmeny, ktore mu nariadite/naplanujete navyse.
Zuzka2510
26.09.14,07:12
Ďakujem ...do pracovnej zmluvy uvediem týždenný prac. čas: Prvý týždeň - 24 hod. a druhý týždeň 36 hod a takto sa to bude striedať. Ako mám potom vypočítať ten priemer. poč. hod. v týždni?
ivka70
26.09.14,07:16
Nie, do pracovnej zmluvy uvedies tyzdenny pracovny cas 30 hodin, s nerovnomernym rozvrhnutim prac. casu: parny tyzden praca utorok, stvrtok, neparny tyzden praca pondelok, streda, piatok po 12 hodin.
To bude pre teba aj voditkom, kedy bude cerpat dovolenku a kedy mu preplatis sviatok alebo kedy sa ho sviatok netyka.

Priemerny pocet hodin v podstate ani nemusis pocitat, ak to bude takto fungovat, lebo tyzdenny pracovny cas = 30 hodin a ten ti za 2 tyzdne da dokopy skutocne odprac. a naplanovany cas 30 hodin.

Nadcas by pre neho bol teda napr, ak by v parny tyzden musel prist do prace aj v piatok, lebo napr. kolega ochorel a zastupuje ho.
Zuzka2510
26.09.14,07:59
Ďakujem pekne za pomoc