AdamP
26.09.14,16:17
Dobrý deň, chcel by som sa spýtať na jednu otázku s ktorou by mi určite pomohli priamo v banke, no momentálne k nej nemám prístup a túto otázku potrebujem riešiť takmer okamžite. Modelová situácia. Som študent, 18 rokov, mám stály príjem, no je dosť nízky, zmluva formou dohody, nezaväzuje ma platiť odvody ani dane. Chcel by som odkúpiť jedno pohostinstvo ( keď sa bavíme v konkrétnej rovine ). Mám šancu ako študent dostať od banky úver vo výške cca 8 000€ s tým že mám v tej banke samozrejme zriadený aj účet a pochopiteľne by som bol schopný ručiť vo výške úveru inou nehnuteľnosťou ? Ďakujem za každú odpoveď.

AdamP
Veronika R.
22.10.14,14:07
Dobry den :-) Na to aby sa dalo zistit, ci dostanete uver je potrebných viacej informácii :-)
buchač
22.10.14,14:13
Pôžičky a úvery pre študentov

Úvery a pôžičky pre študentov sú určené študentom vysokoškolského a doktorandského štúdia. Účel využitia pôžičky nemusíte dokladovať. Môžete tak získať peniaze na školné, knihy, cestovanie, nájomné, jazykový pobyt alebo čokoľvek iné. Podmienkou pre poskytnutie pôžičky je vek od 18 rokov, potvrdenie o štúdiu na vysokej škole a preukázanie schopnosti splácať úver. Ak príjem nemáte, potrebujete spoludlžníka s pravidelným príjmom (rodiča alebo inú osobu). Banky umožňujú odložiť splátky istiny. Úver môžete získať za zvýhodnených úrokových sadzieb a poplatkov.

Viac http://totalmoney.sk/uvery-a-pozicky/uvery-pre-studentov/
fortunka
22.10.14,15:17
Neviem akú náš banku, mne poradia aj online.. čiže prístup neprístup skús sa informovať tam. Podľa toho ako si nás momentálne v banke doberajú je podstatný príjem, ak nie je jasné z čoho sa bude splácať splátka tak dobrovoľne do toho nepôjdu aj keby to bolo napr. kúpené na hypotéku...