zuki
23.04.06,20:22
Prosím poradiť, ako sa dopracovať cez nastavenie v personalistike alebo mzdách k tomu, aby sa zrážková daň nezahŕňala do prehľadu o zrazených preddavkoch. Ďakujem.
BRK
23.04.06,19:29
Doporucujem update programu. Ja mam MRP a program mi to cleni na dan preddavkovu a zrazkovu automaticky.
mirka17
24.04.06,06:36
ja mam pohodu a cleni mi to na preddavkovu a zrazkovu dan...nastavuje sa to v zalozke personalistika a tam v zalozke zamesntanca - odvody /poistne/ a potom ti to uz bude clenit
zuki
24.04.06,19:26
Mirka, prosím ťa, čo konkrétne musím v záložke odvody/poistné/ odkliknúť?
mirka17
25.04.06,09:42
ak chces preddavkovu - tak tam je - zamestnanec podpisal vyhlasenie
a ak chces zrazkovu - myslim ze - zrazkova dan podla zakona alebo take nieco...napamatam si to presne - Pohodu mam doma....v praci mam iny program...
ale ked si prelistujes vsetky moznosti - urcite najdes to spravne
zuki
25.04.06,12:18
Mirka ešte raz vďaka. Zistila som,že nemám stiahnutý marcový update z internetu.Už to mám a funguje to.
elena74
29.05.06,12:15
ahojte, poradte mi prosim,zadavam v personalisitke zamestnancovi 2 dni dovolenky a 2 dni platene volno. V tlacovej zostave pre personalistiku je to vidiet ale priamo v mzdach na vypl. liste mi vyhadzuje nula dni plat. volna a den dovolenky. V personalistike nepritomnost mam tiez vyplnene..

Dakujem vopred za rady....
Luci
30.05.06,11:01
ahojte, poradte mi prosim,zadavam v personalisitke zamestnancovi 2 dni dovolenky a 2 dni platene volno. V tlacovej zostave pre personalistiku je to vidiet ale priamo v mzdach na vypl. liste mi vyhadzuje nula dni plat. volna a den dovolenky. V personalistike nepritomnost mam tiez vyplnene..

Dakujem vopred za rady....

elenka, kedy mal ten zamestnanec plat. voľno a dovolenku? nepomýlila si sa a neuviedla si do personalistiky dátum prislúchajúci víkendu alebo sviatku?
elena74
30.05.06,11:42
nie nepomylila som sa .. a uz som na to dosla kde bola chyba...
ale vdaka Luci...