sasa01
27.09.14,17:17
Dobrý deň,
kúpila som si mobilný telefon cez stranku bazos, dobierku som prevzala, ale ked som balík doma otvorila, zistila som, že jeho súčasťou nie je batéria. Kontaktovala som predávajúcu a tá mi tvrdí, že peniaze mi nevráti, nakoľko v inzeráte neuviedla, že súčasťou telefonu je bateria. Pripadá mi to trochu na hlavu... Vie mi niekto poradiť, ako to riešiť? dakujem
ivka70
27.09.14,15:41
Tažko to vyriešiš, v podstate si naleteli, lebo si kúpila niečo, čo si si myslela, ze kupuješ, ale nepreverili si si to.
Predávajúci si dal asi veľmi dobre pozor na to, čo a ako ponuka, aby si ho nemohla z ničoho obviniť.
Kúp si batériu a dúfaj, ze samotný mobil je funkčný.
vlado 33
27.09.14,16:16
Pokiaľ je to možne, nakupuj tovar v mieste bydliska osobným prevzatím. Máš akú takú záruku, že ťa nikto nepodvedie.
misoft
27.09.14,16:22
Je divné, že niekto predáva mobil bez baterky - je to súčasťou.... Ale čo sa dá očakávať od predávajúcich na Bazoši? 75% inzerátov sú tam podvodných..... Bazos.sk len ich zverejňuje (tak ako v novinách) - on je len sprostredkovateľ.....
Chobot
27.09.14,18:18
Kúp is batériu a nerieš to. Nabudúci kupuj mobil osobne.
mien
28.09.14,19:40
Ak sa dá , označiť predajcu ako " nepoctivého". Určite sa dá aj toto riešiť , je to len otázka času a energie boja s orgánmi. Tovar nevracaj, predávajúca ho aj tak neprevezme a peniaze Ti nevráti. Jediná cesta -podozrenie z trestného činu uvedenia zákazníka do omylu , - len či námaha za to stojí . Spravodlivosť určite áno.
misoft
28.09.14,20:36
Mám dojem (neviem iste), že na stránke Bazoš je možnosť hodnotenia predávajúcich a upozornenia na nepoctivcov...
http://www.bazos.sk/hodnotenie.php
mien
28.09.14,20:42
áno, je to tak