Gert
27.09.14,18:55
Dobrý deň, poprosila by som niekoho kto má skúsenosti s nejakým prípravkom proti vypádavaniu vlasov, ako je s ním spokojný, skúšala som ich viacero, ale nezaberajú. Ďakujem
lujza.j
27.09.14,17:07
mamina jana
27.09.14,17:10
Na vašu otázku nemám konkrétnu odpoveď, len osobnú a sestrinú skúsenosť. Sestre vypadávali vlasy, veľakrát až po tzv. "gučiach" . Používala rôzne prípravky od šampónov, vodičiek, nejakých zvláštnych krémov čo sa ku korienkom masírovali a aj výživové doplnky proti vypadávaniu vlasov. A viete čo jediné pomohlo? Zmenila zamestnanie.... a konečne má naspäť svoju bujnú hrivu. Mne tiež vypadávali vlasy pred pár rokmi a aj som dosť pochudla, a tak som nepodpísala predĺženie zmluvy. Osobne si myslím, že ked nevyriešite to čo vám to vypadávanie spôsobuje, tak je zbytočne kupovať tzv. "zázračné" prípravky. Vlasy padajú buď zo stresu alebo z choroby a v tejto dobe to bude skôr zo stresu.
Dúfam, že som aspoň trocha pomohla.
maped
27.09.14,18:44
...súhlasím s názorom mamina jana, príčin môže byť veľmi veľa.
Ako malá pomoc je aj vysoko účinný šampón s lopúchovým listom pre nadmerné vypadávanie vlasov, panthenol tablety...
arizona
27.09.14,19:00
Ja mam odskusane pri vypadavani vlasov po umyti vlasov oplachnut este vlasy vyluhovanou zihlavou a nasledne aj vmasirovat do pokozky. Treba pravidelne opakovat niekolko tyzdnov.

Z kupovanych preparatov je vyborny Capilan,vtiera sa tiez do pokozky po umyti vlasov. Dostat v lekarni.

Ak nepomahaju taketo overene veci, treba navstivit lekara,lebo vypadavanie vlasov moze signalizova aaj vaznejsiu chorobu.
Aj stres, ci nespravna zivotosprava moze sposobovat problem s vypavanim vlasov
lujza.j
27.09.14,19:07
taiko
28.09.14,07:11
mojej carnici pomohli zabaly zo sezamoveho oleja a citronovej stavy.
1. Vmasirovat do pokozky hlavy stavu z jedneho citrona. Chvilku pockat
2. Vmasirovat sezamovy olej hlavne do pokozky, zakryt sackom a uterakom aby bola hlava v teple. Nechat 30 minut posobit. Potom umyt beznym samponom

Citronova stava a olej pokozku ocistia, zbavia toxinov a vyzivia. Niekedy si kuru dam aj ja a potom mam vlasy paradne :). Pravdou ale podla mna je, ze vplyv ma aj pohoda, ziadny stress, nejaka choroba. Takze aj ja by som sa ooobzeral po pricinach.
lujza.j
21.04.15,08:18
Ty zazračna:D:D....
kopretinka
21.04.15,09:21
nemožné do 3 dní,zázraky na počkanie?
kopretinka
21.04.15,09:27
http://www.fulfixcomplex.com/sk2TrPOnQ/terms.php
dobrý odrb,všimnite si firmu........kde budete reklamovať? :D ale šak keď chce niekto vyhodiť do vzduchu euráče,nech sa páči.....
je to podvod
http://www.vicevlasu.cz/fulfix-2-1812-0.html
lujza.j
21.04.15,10:19
Za mesiac uzivania niecoho nie je vidno ziadnu zmenu....je to kratka doba!!!nabuduce pis aspon 3 skor tomu niekto uveri....tak len uzivaj dalej:Dmne vlasy nepadaju...uzivam obyc.vit.z lekarne....
lujza.j
21.04.15,10:41
:D
Terezia13
21.04.15,10:45
vypadávanie vlasov môže byť aj vekom, hormonálnymi zmenami, liekmi, stravou - nedostatok vitamínov, vlasy vo väčšej miere vypadávajú aj na jar, príčin môže byť veľa a bežné prostriedky nemusia zaberať
silvapoko
28.04.15,19:02
Pri vypadávaní vlasov je dobré zistiť aj príčinu a hlavne doplniť vitamíny. Vlasy pre dobrý rast potrebujú určite zinok a vitamíny skupiny B. Aj pivo je dobré. Mamka je kaderníčka a kedysi nedala dopustiť na pivné zábaly, alebo kvasnice :-) Teraz obe používame výživné vlasové kúry a masky. Najradšej regeneračný alebo olejový od Dove. Tinktúru na pokožku pre posilnenie korienkov vlasov určitě poradia aj v lepšej lekárni.