lagatta
28.09.14,01:13
Dobry den. Mam auto, ktore splacam a odchadam do zahranicia. Pravdepodobne sa budem vracat domov kazde 3-6 mesiacov a neviem co robit s autom. Nechcem ho nikomu davat a nechcem, aby sa pouzivalo, pretoze je vo velmi dobrom staveca mam plan ho predat. Momentalne som na Svk, ale v pondelok uz odchadzam. Ako mozem tento problem vyriesit? Vedel by mi niekto nejako pomoct?
arizona
28.09.14,04:42
Auto odparkovat na bezpecne miesto a platit dalej...

...alebo mozno si nezrozumitelne napisala svoju otazku...
buchač
28.09.14,05:58
Dobry den. Mam auto, ktore splacam a odchadam do zahranicia. Pravdepodobne sa budem vracat domov kazde 3-6 mesiacov a neviem co robit s autom. Nechcem ho nikomu davat a nechcem, aby sa pouzivalo, pretoze je vo velmi dobrom staveca mam plan ho predat. Momentalne som na Svk, ale v pondelok uz odchadzam. Ako mozem tento problem vyriesit? Vedel by mi niekto nejako pomoct?
Otázka o dvoch veciach.
O ničom a to druhé....
Ide o to, že príspevok má len všeobecné informácie.
Komu splácaš...kedy chceš predať ??? To sú hlavné otázky.
Problém by nebol až takým veľkým problémom, keby si ho neriešil na poslednú chvíľu ( ...a nie si Ty náhodou Slovák ...? ;) ), ale už skôr.

Varianta 1:
Nájdeš si nejakú garáž, vezmeš do prenájmu a tam dáš auto. Alebo požiadaš kámoša, známeho, rodinu o láskavosť.
...ale do pondelka (čiže zajtra) nestíhaš.

Varianta 2:
Požiadaš dobrého človeka a dáš mu splnomocnenie na predaj vozidla.
Zajtra notára ešte stíhaš (teda možno).

Poznámka:
Nespomínaš, kedy chceš auto predať...či o 3, 6, 9..alebo 12 mesiacov.
Totiž auto, hoc aj nejazdené, stráca na svojej cene tak či tak.


P.S.:
Ak ale tento problém fakt ešte doteraz nebol riešený, tak škoda slov, fakt nechápem...