kalka
24.04.06,06:17
Keď si dám zminimalizovať otvorené okno, panel úloh mi ho nezobrazuje. Ako keby sa mi skryla tá minimalizácia za panel úloh. Keď si pozriem správcu úloh, okno je zobrazené ako zapnuté. Veľmi ma to zdržuje, hlavne keď mám otvorených viac okien a ani jedno z nich mi panel úloh nezobrazuje, stále keď sa chcem medzi nimi prepínať si musím otvoriť správcu úloh. Viete mi niekto poradiť?
pepo_p
24.04.06,04:47
Nenáš tam náhodou vytiahnutý iný panel ako Hlavný panel? Skús poposúvať (porozťahovať) všetky panely a uvidíš.
Najrýchlejšie prepínanie okien máš ALT+TAB. (alt držíš a stlačením tab prepínaš okná)
kalka
24.04.06,08:53
Ďakujem za radu, cez ten tabulátor to ide dobre, preorientujem sa na tento spôsob prepínania. Panely som porozťahovala, ale nie je to tam nikde.
MI1957
05.12.06,08:36
Mám ten istý problém,zmenilo sa to nevedomky a dosť mi to prekáža.Nevie niekto predsa len,či sa to v nastaveniach niekde nedá obnoviť?
Skúsil som obnovenie systému,ale neúspešne,mám podozrenie na nejaký vírus.
Evaman
05.12.06,13:39
Skús otvoriť v Štart - nastavenia - panel úloh a ponuka štart ,otvorí sa ti okno a tam vyber časť Panel úloh a zaškrtni políčka
- zobrazovať panel úloh nad ostatnými oknami a
- zoskupovať poobné tlačidla na paneli s nástrojmi
MI1957
07.12.06,13:47
Ďakujem za radu,Takto presne to mám nastavené ,ale nič - nič.
chlap
08.12.06,07:04
a nemáte náhodou zaškrtnutú aj voľbu "Automaticky skrývať panel úloh" ?
Hlinkovx
08.12.06,07:16
alebo ak máš veľa okien pootváraných..urob si spodnú lištu dvojriadkovú..neschovajú sa ti potom minimalizované okienka..ale ich všetky pekne vidíš
Lucuš
12.12.06,19:40
Ja mám zasa problém, že na spodnú lištu mi nejdú dať ikony.
Poradíte mi?
Hlinkovx
12.12.06,19:42
asi ho máš zablokovaný ...
takže si skús kliknúť na lištu pravým tlačítkom
a odfajknúť / zrušiť fajku/ na zamknúť panel úloh
a dať si panel s nástrojmi a zafajknúť na rýchle spustenie
Lucuš
12.12.06,19:49
Ó ďakujem už to mám.
stano07
29.08.07,08:33
Ahoj Kalka. Mám ten istý problém s minimalizovaním okien. Tiež sa mi strácajú za panel úloh. Chcem sa len opýtať či si už ten problém poriešila a ako.
luigi72
06.09.07,14:13
Keď si dám zminimalizovať otvorené okno, panel úloh mi ho nezobrazuje. Ako keby sa mi skryla tá minimalizácia za panel úloh. Keď si pozriem správcu úloh, okno je zobrazené ako zapnuté. Veľmi ma to zdržuje, hlavne keď mám otvorených viac okien a ani jedno z nich mi panel úloh nezobrazuje, stále keď sa chcem medzi nimi prepínať si musím otvoriť správcu úloh. Viete mi niekto poradiť?
Ja som mal tiez tento problem, nakoniec mi poradili v jednom fore nasledujuci link:

http://www.kellys-korner-xp.com/taskbarplus!.htm

tam treba vybrat Minimized Programs Missing (http://www.kellys-korner-xp.com/regs_edits/xp_taskbar_desktop_fixall.vbs) a stiahnut opravny balicek. :)
Tu najdete este vselijake dalsie opravy pre windows. Dufam, ze som pomohol.
jobbo
15.12.07,12:01
Aj ja som mala rovnaky problem, ale vdaka prispevku "luigi72" mam po starostiach.
metlicka
15.12.07,13:05
Mne niekto poradil stiahnuť si Mozillu a odvtedy už MIE nepoužívam skoro vôbec. Veľmi som s ňou spokojná, má niektoré príjemné funkcie, ktoré MIE nemal (neviem, či dnes už má aj on, lebo Mozillu používam asi dva roky). Pre starého človeka taká vymoženosť ako je funkcia CTRL + + je k nezaplateniu;)
Janko Ondovčin
28.06.12,20:23
Ahojte ja mam zase iny problem.
Viete ak nieco otvorite napr moje dokumenty, internet proste nejake priecinky a dole na panelu uloh vam ukazuju ich tlacidla a mne sa tie tlacidla zmensili neviem preco a prekaza mi to Pomozte prosim . Mam Windows xp
KoxXxo
28.06.12,20:29
Klikni pravým tlačidlom na panel úloh, vyber Vlastnosti a pozri či nemáš zaškrtnuté Používať malé ikony.
Janko Ondovčin
28.06.12,20:34
ja tu nemam nic take len zamknut panel uloh, automaticky skryvat panel uloh, zobrazovanie panel uloh nad ostatnymi oknami, zoskupovat podobne tlacidla na paneli s nastrojmi a zobrazenie panel pre rychle spustenie
KoxXxo
28.06.12,20:39
Sorry, ja mám 7-ičku.
KoxXxo
28.06.12,20:50
Stačí takto?


Right click the Taskbar | Select Lock the taskbar to unlock it | Right click
an empty area of the Quick Launch area and select View | Select Large Icons

View will not appear in the menu if the Taskbar is locked.
http://www.vista4beginners.com/files/img/enlarge_qlaunch_icons/eti3.jpg
sthruska
29.06.12,04:52
A to máš odkiaľ také popupMenu? Ja pri Toolbars (odspodu) končím.
Properties/Vlastnosti - prvá záložka v okne - tretie zaškrtávacie políčko zhora.
misoft
29.06.12,09:05
Viete ak nieco otvorite napr moje dokumenty, internet proste nejake priecinky a dole na panelu uloh vam ukazuju ich tlacidla a mne sa tie tlacidla zmensili neviem preco a prekaza mi to Pomozte prosim . Mam Windows xp
Ešte je tu možnosť, že v lište dole je viacej "tlačítok", toolbar je uzamknutý a preto, že ich je viacej, tak OS ich zmenšuje, aby boli všetky viditeľné. Pokiaľ sa potom niektoré úlohy zrušia, tlačítko zmizne a ostatné sa zväčšia.
Janko Ondovčin
29.06.12,14:16
ja ked aj mam len jedno tlacitko dole je zmensene
Janko Ondovčin
29.06.12,14:22
Stačí takto?


Right click the Taskbar | Select Lock the taskbar to unlock it | Right click
an empty area of the Quick Launch area and select View | Select Large Icons

View will not appear in the menu if the Taskbar is locked.
http://www.vista4beginners.com/files/img/enlarge_qlaunch_icons/eti3.jpg

ale mne netreba ikonky rychleho spustenia zvätšit ale to co ty mas na tejto fotke ako je tlacidlo mozilla, winamp .. tie tlacidla
Janko Ondovčin
29.06.12,14:40
ale ani sam neviem
misoft
29.06.12,18:08
No veď som to vyššie vysvetlil! Čím VIACEJ úloh spustených, tým viacej ikoniek dole a preto sa musí ich šírka meniť!

A keď chceš, - klikni na voľné miesto na lište PTM, vyber Vlastnosti a pod Panel úloh zruš Používať malé ikony.
KoxXxo
29.06.12,18:45
Máš ich zmenšené na šírku alebo celkovo?
Najskôr odomkni panel úloh, potom klikni pravým na Panel rýchleho spustenia, ale musíš nájsť presne medzeru medzi krajnou ikonou a oddelovačom. Tam by si mal mať rozšírenú ponuku. A zväčšuje to všetky ikony, teda aj na panely úloh.
Janko Ondovčin
29.06.12,20:46
ja mam windows xp ale aj ked mam len jednu ulohu spustenu a jedna ikonka je dole aj tak je mala
Janko Ondovčin
29.06.12,20:49
Máš ich zmenšené na šírku alebo celkovo?
Najskôr odomkni panel úloh, potom klikni pravým na Panel rýchleho spustenia, ale musíš nájsť presne medzeru medzi krajnou ikonou a oddelovačom. Tam by si mal mať rozšírenú ponuku. A zväčšuje to všetky ikony, teda aj na panely úloh.
skusal som ale zvätši mi len ikony rychleho spustenia pockaj dam tu screen
Janko Ondovčin
29.06.12,20:56
misoft
29.06.12,23:11
Tak potom máš tam nastavené zobrazovanie len ikon bez textu - nastav aj zobrazovanie textu a bude zobrazovať ikonku a vedľa názov.
Janko Ondovčin
30.06.12,10:04
Vy ste mi tu doteraz riešili problém z panelom nástrojov. Ale môj problém je vo veľkosti minimalizovaného okna. Pre lepšie chápanie Vám pridávam obrázok ako som to mal predtým a ako to vyzerá teraz.

http://www.upnito.sk/0/mhur8jevxdp9mrgdtz7yjjnchba3h5ev.JPG
Janko Ondovčin
13.07.12,20:11
tak co