dominika10
28.09.14,20:12
Ahoj. Keď som bola malá, zubára som sa vždy vyhybala. Keď som tak bola so sestrou tak ona tam vždy vrieskala. Neviem, možno preto sa ho tak bojím , no aj preto sa pytam poradte mi prosim ako sa prestat bat zubara?
lujza.j
28.09.14,18:14
martuli
01.10.14,16:25
Ja sa dodnes bojím - hlavne, že som sestrička :-) Vždy upozorňujem lekára - bojím, bojím... a to len vďaka tomu, že som mala príšerné správanie detskej zubárky, plné bolesti. Teraz si nechám dopredu pichnúť injekciu a sedím v kresle ako baránok.
Penzin
01.10.14,18:45
tak to si nebola sama co si sa bala ked si bola ako dieta :/
buchač
01.10.14,18:51
Ja mám detstvo dáááávno za sebou..;)
Vnučka ( 5 ročná ) sedí v kresle pri tých kontrolách bez rešpektu.
Mne ten istý lekár ( inak má veľmi jemné ruky ) kukne na zúbok a vyrečie ortieľ...a hneď sa pro forma pýta, či bude aj injekcijka...:D
U mňa ale nejde o tie obavy a či strach...ja som si už tých rôznych bolestí užil až-až...
arizona
01.10.14,19:27
Nedavno som citala nejaku diskusiu, vraj pre strachoprdov existuju aj nejake naladove injekcie. treba sa spytat lekara, ci ich aj on podava. Neviem, ci je to bezne,alebo to pouzivaju iba niektori.
lujza.j
01.10.14,19:31
moj chlap štandard...panika ..on aj kolabuje....v De našiel pre seba dokonalého zubara....vysvetlil mu čo a ako....tak už iba z injekciou a v leže..... :)
kopretinka
01.10.14,21:08
existuje aj taká možnosť,že sa dáš ošetriť v celkovej anestéze.....