SERVIS
29.09.14,18:35
Ahojte, neviete či zoberie banka ako ručenie pri úvere dom, ktorý mám v spoločnom vlastnictve so sestrou a či by bol potrebný jej súhlas? Dik
buchač
29.09.14,16:46
Túto otázku snáď a či predsa už len z princípu nemyslíš hádam aj vážne ...

Alebo aj hej ???
BXLmiami
29.09.14,17:33
Len so súhlasom spoluvlastníka.
buchač
29.09.14,17:36
Môj vyššie uvedený príspevok narážal na toto ...AJ na TOTO !!!

SERVIS
Zamestnanie - predvolené:
hlavný účtovník
http://www.porada.sk/member.php?u=556

Lebo takúto otázku by som čakal od nejakého laika a nie od vzdelaného jedinca...
pepa78
29.09.14,18:06
..ono tá otázka neni od veci...tiež vlastním spoločný dvor v podielovom spoluvlastníctve a svoj podiel som založil bez toho, aby s tým musel spoluvlastník súhlasiť...
BXLmiami
29.09.14,18:09
V banke?Moj spoluvlastnik bezo mna nedá ani ťuk,všetko Tatra banka bonzuje.Na všetko potrebuje môj podpis.
buchač
29.09.14,18:18
Ono je ale trooooooooošičku rozdiel medzi dvorom a domom.
pepa78
29.09.14,18:22
jasne že je,ale bez toho aby si vedel aký je to dom / či dvojgeneračný alebo aký / tak jednoznačná odpoveď neni
buchač
29.09.14,18:54
CITUJEM :
tiež vlastním spoločný dvor v podielovom spoluvlastníctve a svoj podiel som založil

PÝTAM SA:
Spoločný dvor a jeho podiely nie sú vždy určité.
Ide predsa o "ideálny spoluvlastnícky podiel"...
SERVIS
30.09.14,04:49
Jedného človeka je tu fakt škoda, je to ten čo sa všetkému rozumie, od varenia diétnej stravy až po trestné právo, všetko má v malíčku, všetko videl, všade bol.. sa divím že tu stráca čas s odpoveďami na otázky.. prečo to nedotiahol niekam vyššie?? je mu dobré vyslovene rýpanie do ľudí ktorí o jeho komentáre nestoja..
buchač
30.09.14,05:34
SERVIS (Dnes 07:49) Jedného človeka je tu fakt škoda, je to ten čo sa všetkému rozumie, od varenia diétnej stravy až po trestné právo, všetko má v malíčku, všetko videl, všade bol.. sa divím že tu stráca čas s odpoveďami na otázky.. prečo to nedotiahol niekam vyššie?? je mu dobré vyslovene rýpanie do ľudí ktorí o jeho komentáre nestoja..

----------------------------------------------------------------

Narážaš na mňa, to je jasné.

Aj ja sa niekedy divím, že tu strácam čas nad sprostými otázkami. Na otázky niekedy radšej ani neodpovedám, len komentujem-pýtam sa...rýpanie v mojom podaní vyzerá úplne inak.

Keď sa tak ale zamyslím, tak sa pýtam, ktorá firma dá do funkcie "hlavného účtovníka" takého jedinca, ktorý nemá základy všeobecnejšieho rozhľadu. Nechcel by som, aby mi takýto výplatu posielal...

Len taká poznámočka.
Diétnu stravu ako tak poznám ...žiaľ, z vlastných skúseností.
Trestným právom som sa tiež trochu zaoberal - musel som sa totiž. Jedna osoba bola múdra, tak som sa ju snažil poslať do basy - fásla podmienienku.

--------------------------------------------------------------

Keď Ťa niečo trápi a máš z toho nejaké chvenie žalúdka, tak si daj magnézium s vápnikom, alebo valeriánu...uľaví sa Ti a nebudeš útočná.