kusake
30.09.14,07:31
Ahoj, uvažujem o založení s.r.o. našiel som stránku sronaklik.sk ale nikde v kontaktoch neuvádzajú kto prevádzkuje tento portál a bojím sa založiť spoločnosť cez nich a vôbec dať im moje osobné údaje. nepoznáte túto spoločnosť?
taiko
30.09.14,05:57
http://www.porada.sk/t241041-poprosim-uprav-si-nazov-otazky-aby-vystihoval-jej-podstatu.html

Skus zvolit iny nazov, ktory vystihuje podtstau napr. Spolocnost xyz - referencie.

No a spat k tvojej otazke. Firiem, ktore vedia zalozit sro je milion. Ak sa Ti tato nepaci, najdi si inu, doveryhodnejsiu. Spolocnost na kluc Ti zalozi, hociaky lepsi uctovnik. Najdi si vo svojom meste takeho, co Ti vyhovuje.
Tato otazka totitz trosku zavana reklamou
Ing. Ľubomír Janoška
30.09.14,06:03
Nebojte sa, čo nevidieť zareaguje nejaký nový člen a vo svojom prvom príspevku ju ospieva do neba :)
(možno to bude kusake, založený 30.9.2014 pod ďalším nickom)
renča1
30.09.14,14:53
ahoj, ja ti môžem dôverihodnú firmu odporučiť. Sama som si u nej zakladala v r.2008 a ešte aj dalšiu pre brata. Jednu som odkúpila v r.2013 a inému klientovi sa robili zmeny v sro. Pošli mi súkr.správu.
PARKER LOYD
02.10.14,17:38
Dobrý deň,
spoločnosť s.r.o.naklik prevádzkujú chalani, ktorí majú aj portál americkysen.sk
Sú na trhu pomerne dlho a podľa ich aktivít sa celkom aj vyvýjajú ako firma. Všetky spoločnosti, ktoré zakladajú obchodné spoločnosti pracujú s osobnými údajmi a je to potrebné pre našu prácu. Ak mi napíšešete do osobnej správy rád Vám poskytnem informácie aj o iných spoločnostiach, ktoré zakladajú spoločnosti.