kajo92
01.10.14,16:21
Zdravím,

viete, ako to funguje s úradnými hodinami? Daňový úrad v Moldave n. Bodvou uvádza stránkové hodiny v stredu do 17:00, pre podateľňu tiež do 17:00 ... už druhú stretu som tam prišiel niečo po 15:30 kvôli registrácii k dani z príjmu a potom k dph, no nikdy tam nebola osoba, ktorá má registráciu na starosti, len paničky ktoré ma nechápali, že prečo som tu poobede alebo čo .. pritom hodiny do 17tej ... takto som 2x nič nevybavil ... je to normálne že tam na tento účel nikto nieje alebo si pravdepodobne úradníčky chodia domov len tak skôr, a nezaujíma ich to? :)
Tweety
01.10.14,14:27
Ak je to tak, ako uvádzaš, nie je to teda správne. Ak majú stránkové hodiny, majú povinnosť ich dodržiavať aj paničky, ktoré majú na starosti registráciu. Dožaduj sa vybavenia. Oni tam nie sú len tak, pre parádu ale majú slúžiť občanovi.
avalik
01.10.14,14:31
Odporúčam túto otázku zadať na FB stránke Finančnej správy - https://www.facebook.com/FinancnaSprava
kajo92
01.10.14,14:32
No veď to ... tie paničky ma smelo presviedčajú, že ona tu zvykne byť tak do 3tej a pri zmienke o úradných hodinách akoby zasa nechápali čo ponich chcem :)
kajo92
01.10.14,14:32
Áno na FS som písal podnet ako na FB tak aj mailom, len či bude aj odpoveď :)
avalik
01.10.14,14:36
Na FB to treba dať verejne, nie cez správu - verejné otázky takéhoto typu určite riešia promtnejšie ;)
buchač
01.10.14,14:52
Áno na FS som písal podnet ako na FB tak aj mailom, len či bude aj odpoveď :)

Dlab na Book Fasovie...
Za šéfom pobočky si bol ???

---------------------------------------------------------

...magyar ... és megpróbálta ??? Feleségek szép szép szidja . ;)
kajo92
01.10.14,14:55
Tam nebol proste nikto okrem tých dvoch ... :) ale ak budem s istotou vedieť že tam byť mali, aj na registráciu tak to určite riešiť budem .. neviem ako inak chápať stránkové dni ...
buchač
01.10.14,14:59
Tam nebol proste nikto okrem tých dvoch ... :) ale ak budem s istotou vedieť že tam byť mali, aj na registráciu tak to určite riešiť budem .. neviem ako inak chápať stránkové dni ...


takto som 2x nič nevybavil

Len raz...potom smola.
Maďarôčky by mali po eržike. ;)
kajo92
01.10.14,15:39
Nj .. normálne to nieje, potvrdili mi to aj na finančnej správe