Kitty49
01.10.14,17:24
Dnes som dostala 8 krát e-mail od FS o neprijatí podania.Posledné podanie som mala 30-ho ktoré bolo aj prijaté.V správach na stránke FS nemám žiadne upozornenie.Stretli ste sa stým už niekto?Čo a kde by som mal hladať?
Chelsea34198
02.10.14,05:20
Treba si overiť na podania na portály, či pri všetkých je stav prijaté. Ak nie treba kontaktovať technickú podporu. Budú chcieť pravdepodobne PriScrn.
Dáša_
02.10.14,05:38
ono to pravdepodobne súvisí s tým, že včera sa babrali na portáli a mali nasadzovať nejakú novú funkcionalitu :D - tak zase sa asi niečo podarilo...
Kitty49
21.10.14,07:29
Presne,za dva dni mi odpovedali, že skušali niečo nové a nemám upozornenia brať do uvahy,ak mám všetko prijaté.Uf ,to mi odlahlo.
veronikasad
21.10.14,07:44
Dnes pre zmenu stránka FS vôbec nefunguje. Včera v noci som odosielala DP DPH aj KV - tiež mi vyhadzovalo chyby pri odosielaní. Potvrdenia som vytlačila (odosielala som cez eDane) a našla som podania aj v historii EZU, tak dúfam, že sú odoslané v poriadku. Mail z FS som zatial nedostala ...
Ekonoom.sk
21.10.14,09:38
Podla mojich skúsenosti FS ma niekedy problém s doručením výkazov. U nás fungovalo to ze sme zrušili a aktivovali ID. Ak nie treba kontaktovať technickú podporu.