m.aj.a
02.10.14,09:18
Pri vystavovaní Fa pre fyzické osoby(nepodnikateľov) som v dvoch prípadoch neuviedla čl.KV, ktoré malo byť D2. Keď som to zistila, hneď som podala dodat.KV s tým, že som v časti D2 stornovala sumárny riadok s kódom 1 a nahodila som nový riadok so správnou sumou s kódom 2. No v tom roztržení som si už neskontrolovala, či nemám aj v PF podobnú chybu, až keď som výkaz odoslala, tak mi to doplo. A veruže bola aj tam taká istá chyba. Tak čo teraz, keď som DKV už odoslala? Mám znova odoslať ďalší DKV a doplniť len chýbajúce PF v B2, alebo prvý dod.výkaz zrušiť stornovaním už odoslaných položiek a znovunahodením do nového dodat.KV nové D2 a doplním tiež B2. Ja si myslím, že by malo stačiť odoslať nový KV s doplnením položiek v B2, ale čo s tým prvým dodat.KV. No nie som si istá, keďže som to zatiaľ ešte nerobila, tak ak vie niekto poradiť, prosíííííím. :confused:
emma01
02.10.14,07:44
Podáš ďalší dodatočný KV, v ktorom opravíš resp. doplníš údaje v príslušnom oddiely.
WENUSka
02.10.14,08:17
V ďaľšom upravuješ a doplňuješ údaje menené oproti poslednému platnému KV.
m.aj.a
02.10.14,08:33
Ďakujem, takže iba v odd. B2 doplním chýbajúce údaje, ktoré som v predchádzajúcom dodat.KV neuviedla, resp.zabudla uviesť. Ešte raz dík.
emma01
02.10.14,09:22
Áno.