Didka206
02.10.14,19:48
taiko
02.10.14,19:18
Otazka je velmi obsirna a neda sa nu moc odpovedat. Mozes nejak upresnit, co presne od nas chces?
Didka206
04.10.14,06:14
Chcela by som si nieco vlastne otvorit.. Len vobec neviem do coho by som sa mohla pustit a aj kde by som nasla nejakeho investora, ktory by mi na zaciatok pomohol
Dáša_
04.10.14,06:18
skús si najskôr sama pre seba odpovedať na otázku, čo by ťa bavilo a čo prípadne aj vieš robiť. A čo by si rada robila aj o 5, 10 rokov...
taiko
04.10.14,06:24
Chcela by som si nieco vlastne otvorit.. Len vobec neviem do coho by som sa mohla pustit a aj kde by som nasla nejakeho investora, ktory by mi na zaciatok pomohol
co konkretne chces vlozit do svojho podnikania Ty ? Investor Ta len velmi tazko podpori, ked ani Ty sama nevies, co chces. Investor ako z nazvu vyplyva investuje a teda ocakava z Tvojho podnikania nejaky profit. Musis ho teda riadne presviedcat, aby do Tvojho podniku vlozit kapital. A teda musis mat taky podnikatelsky zamer, pred ktorym investori padnu na zadok. Az potom budu ochotni zariskovat a vstupovat do Tvojho podniku
Didka206
04.10.14,10:11
Staci teda ak si svoj plan tu dam :-) alebo kde sa zverejnuju taketo plany? Dakujem :-)
BXLmiami
04.10.14,12:03
Na toto sa veľmi nedá odpovedať.Chceš sukromnú ambulanciu?lekáren?Krajčírstvo?účtovníctvo?a lebo?
taiko
04.10.14,18:15
Staci teda ak si svoj plan tu dam :-) alebo kde sa zverejnuju taketo plany? Dakujem :-)
NIeee, nemusis Tvoj plan tu zverejnovat, uplne staci ak ho mas dobre pripraveny, vratane dokladnych vypoctov nakladov a vynosov, rizik, marketingoveho prieskumu/planu. Alebo mozes len tak skusuat nejake nizkonakladove napady a mozno sa nejaky rozbehne.
terezamaria
04.10.14,19:15
Chceš kaviareň.... čajovňu.....novinový stánok......robenie posúchov......obchod všetko za euro......kvetinárstvo.....veľmi ťažká odpoveď. Ty sama musíš naznačiť, o čo sa zaujímaš a čo by si chcela robiť.