Tom Bertík Kelly
03.10.14,14:22
priatelia mám problém, nastahovala sa ku nám mačka, krmime ju, zatial sa dá pohladkať len mame. priviedla ku nám pred dvomi dňami malé mačiatka. skrývaju sa niekde pod autom, v narazniku, neviem kde. Auto je pod prísstreškom. o pol jednej v noci som ich našiel ležat na schodoch v košíku a ráno o 5tej už boli pod autom. čo s tym?
Kvaka
03.10.14,12:34
Vonku je dosť zima, mačiatka neprežijú, ak ich neprichýlite. Stačí dať niekde do vnútra, kde je teplejšie, nejakú prepravku, vystlať ju dekou a zobrať mačiatka dnu. Mačka príde za nimi. Ak ju budete kŕmiť, sama sa o mačiatka postará. Neskôr môžete mačiatka darovať na adopciu.
Kvaka
03.10.14,12:36
Aké sú mačiatka veľké?
Tom Bertík Kelly
03.10.14,13:20
mačiatka maju 6 mesiac a že sa trasu no a nocovali v košiku original na myčky . napadla ma jedna vec auto v noci ak vojdu do košika vycuval dozadu na zahradu na uplny koniec a oni už tam nepojdu najdu si ine miesto
Kvaka
03.10.14,13:41
Ak im bude zima, vždy sa pôjdu zahrievať pod auto, je tam asi teplo. My sme prvým mačiatkam urobili takú "búdu", obloženú polystyrénom, tam sa schovali aj s mamou a hriali sa. Prežili zimu a na jar sme ich darovali. 6 mesačné mačiatka sú už dosť veľké, nemusia byť dnu, ale mali by mať svoj stály pelech.
arizona
03.10.14,16:59
Pises, ze prisli k tebe pred dvoma dnami. Skadial teda vies, ze maciatka maju 6 mesicov? Podla mna,nie su starsie ako 2 mesice.Lebo macka,ked uz su maciatka samostatne, tak ich od seba odhana, nevenuje sa im uz tolko,nieto,aby ich prenasala so sebou. samostatne zacinaju byt,az ked ich odstavi od mlieka.
Piju este mlieko od mamy?

Urobte im niekde pelech, hoci aj z kartonu vystlaneho dekou. Dajte ho na menej frekventovane miesto,kde budu mat klud a budu citit bezpecie. Ked im vedla postavite misku s jedlom a vodu, zvyknu si na to miesto.
Macka prenasa mlade vtedy, ked neciti bezpecie na povodnom mieste.

A hlavne pozor, pri startovani a rozbiehani auta. Macky byvaju schovane pod kapotou na motore,alebo pod naraznikmi.
Tom Bertík Kelly
03.10.14,19:17
nie maju 6 tyždnov videli sme kedy odišla z bruškom a potom sa dva dni neukazala. no ja radšej ani neštartujem, išli večer do toho košika, ale nedošli tweraz som bol kuknut nie su v košiku tak auto radšej neposuvam naj by baolo odviest auto preč nech si najdu ine miesto naj košik položiť pod pristrešok a auto preč
arizona
03.10.14,19:35
To mas otvoreny pristresok? Tam im je asi zima,skus ich preniest niekam do sopy,kde nefuka