rumburag
06.10.14,10:50
Prosím vás ako rozpoznám v obchode či bolo maso už raz zmrazené alebo je čerstvé ?
buchač
06.10.14,09:02
Záleží od mäsa...bravčovinu alebo hovädzie laik veľmi nemá šancu.
Tá hydinu alebo ryby sa dajú ešte ako tak rozpoznať tým, že je v obale oveľa viac ľadu ako je normál.
ivka70
06.10.14,09:27
Obchod nesmie maso rozmrazovat.
Cize v obchode by si ziadne rozmrazovane maso ako kupujuci nemal najst.
ivka70
06.10.14,09:30
V rozmrazenom mase a rybach ziadny lad uz nebude.
A co sa tyka zmrazenych vyrobkov, tam to mnozstvo ladu zavisi od sposobu mrazenia a mnozstva glazury, ktorou je napr. ryba mrazena. Udaj o hrubke glazury musi byt na mrazenych vyrobkoch uvedeny na obale.
milkami
06.10.14,10:50
čistá teória
ivka70
06.10.14,10:52
Ked myslis. Maju tolko kontrol z hygieny ....
Kupuj teda maso v masiarstvach alebo podnikovych predajniach masokombinatu ...
sosak
06.10.14,11:07
buchač
06.10.14,13:40
Predpokladám, že otázka znela vo význame..."znovuzmrazené" .

Ryby sú predsa (skoro) vždy v tom nejakom balení, teda balíčkované filé, pstruhy, hoky, kapor...a podobne.

Tieto balíčky, ak dôjde k nejakému rozmrazeniu v predajni, tak sa tá voda (tekutina) predsa rozmrazí, vyjde z tých rýb do obalu a pri následnom zmrazení sa v obale vytvoria tie skupenstvá ľadu.

Mäso a zelenina a či iné produkty sa zmrazujú tektutým dusíkom.
ivka70
06.10.14,13:55
Ja som to pochopila, ze sa obava toho, ze chladene maso, ktore nepredaju jeden tyzden zamrazia a potom rozmrazia a predavaju dalsi tyzden .....
rumburag
07.10.14,07:07
Ide mi hlavne o bravčove alebo hovadzie maso u masiara. Sú ľudia ktori tvrdia že maso sa nesmie predávať už raz zmrazené bez informácie o rozmrazení. A sú tí čo tvrdia že sa to bežne robí. Ak idem ku masiarovi kúpiť napr. kare, nie je nikde napísané či bolo už raz zmrazené. Proste tam leží na tácke iba s cenovkou. No a ja by som chcel vedieť či sa dá vizuálne rozpoznať či je čerstvé alebo rozmrazené.Lebo je to dosť podstatný rozdiel :)
ivka70
07.10.14,07:11
Stale plati to, co som uz napisala, obchod nesmie rozmrazovat maso a tak ho predavat, cize nemozes ocakavat, ze ti niekde taku cedulku daju. Mozu predavat maso cerstve alebo maso mrazene, tak ako ho do obchodu prinesu, pokial nemaju vyrobu na spracovanie masa, nesmu ho zmrazovat. Keby na toto hygiena pri kontrole dosla, tak mu zavru obchod.
Ako ho rozpoznas: skus si doma pozriet cerstve kare, potom ho zmrazit, o tyzden rozmrazit, ci zistis ten podstatny rozdiel :)
rumburag
07.10.14,07:15
Ivka pochopila si to skoro správne až na to že mi nejde o balené výrobky.Tam je to skoro jasné. :) Ide mi o dovezený tovar pod ktorým sa prehýbajú naše pulty...
myara
07.10.14,20:00
mne sa uz viackrat stalo, ze som kupila cerstve maso (panenku) u vychyreneho Orbana, a doma som zistila, ze je este zamrznute, resp. polorozmrazene...
buchač
07.10.14,20:04
myara

Nuž sorry...ale to si nedávala to zabalené mäso vlastnoručne do košíka ???
Lebo neverím, že by jeden nepocítil tú štruktúru a či chlad z toho mäsa.
vlado 33
08.10.14,00:26
myara: u panenky sa môže stať, že predajca mäso zmrazuje, tento druh mäsa je málo vyhľadávaný a aj drahý. Pokiaľ chceš čerstvú panenku, dohodni si s mäsiarom termín prevzatia. Nepočul som o mäsiarovi s ktorým by sa nedalo dohodnúť.