obchod.1
08.10.14,17:23
Zacinam s dovozom a distribuciou dekorativnej kosmetiky, hladam spolocnika alebo investora, ktory na zaciatok investuje kapital aspoň 3 az 5 tisíc.
Tato znacka je velmi dobre predajna a zabehnuta v Cechach a na Slovensku len zacina prostrednictvom mna. Ak mate zaujem napiste na obchod.1@azet.sk
obchod.1
08.10.14,16:14
Myslis ze vsetko musí byt hovadina a podvod co sa tu napise???
Uz predavam tuto znacku a chcem zmenit styl predaja a na to potrebujem kapital,ale urcite nie 50 tisíc, to by som zatial urcite neriskoval,pisal som 5000. A nevidim vobec ziadny dovod pisat tu kolko zarobis....ak obchodujes tak to pochopíš a ak nie, tak neviem preco reagujes na takyto prispevok,nic v zlom, ale myslim ze partnerství v podnikani je normalna věc a pocitam ze tu by mohli byt ludia ktorych moja ponuka na spolupracu zaujme,nie?
obchod.1
08.10.14,16:21
a ku tomu ze hladam a hladam,ano hladal som,nenasiel som,tak som potom radsej zavrel.... a teraz robim nieco ine,tak si mam zmenit meno tak jako to robia iny???
buchač
08.10.14,16:26
Nechaj tak...

Nepochopil si ma.
Odpovedať a rozvádzať problematiku kvôli mne nemusíš.

Doplnil som aj do príspevku.
obchod.1
08.10.14,16:36
TEBE MOZNO PENIAZE NECHYBAJU, ALE NEVIEM NEVIEM AKO JE TO S TYM ROZUMOM,ALE TO JE LEN MOJ POCIT S TVOJICH SLOV CO PISES,LUDIA SI ISTE SPRAVIA SVOJU MIENKU,JA NEMAM CHUT ANI CAS TU PISATZBYTOCNE VETY....