collgirl
09.10.14,11:10
Mala by som zaujem zacat s predajom styloveho outletu zo zahranicneho dovozu ako je turecko anglicko a USA ci uz otvorenim vlastneho obchodu alebo formou internetoveho predaja a ztoho dovodu by som potrebovala poradit od ludi couz stym maju skusenosti a taktiez par dodavatelov tovaru ich kontakty dakujem pekne
korela
09.10.14,17:08
Ľudia tu nemajú radi otázky práve aj tohoto typu. Prečo? Ty nemôžeš chcieť bez svojho pričinenia žiadať od niekoho, aby ti základ podal na tácke. Bueš ich konkurenciou.
Máš skúsenosti s textilom, ovládaš druhy látok, vyznáš sa v materiáloch a trendoch? Nielen z lifestylových článkov. To je povrch. Máš poňatie o obchode a pod.?
Tých outletov je tu požehnane na Slovensku. Ešte horšie je, ak človek nájde značkový model ako tohtoročný (bol dvojročný) v e-shope za 100 eur, keď si ho dcéra priniesla zo sekáča za 10 eur ešte i s visačkou nepoužitý. Našla som ten model v Čechách v e-shope. Majú aj kamennú predajňu. Tá zn. sa tam pohybuje medzi 3 až 4 tisíc korunami českými. Tak to by sa ľuďom nemalo robiť.
Ja by som asi išla buď cestou franšízy, a skôr zo Západu ako z Turecka, Číny a pod.
Odpovedám iba na názov otázky, nie to čo je v zadaní.
To chce presedieť hodiny pri PC na nájsť takéto ponuky. V Taliansku nájdeš určite. Musia však súhlasiť s umiestnením tvojej predajne. Pomohli by ti ju rozbehnúť. Takto funguje asi väčšina zn. butikov v OC.
Alebo ak máš schopnosti navrhuj sama, ev. zamestnaj mladých návrhárov a zamestnaj slovenských ľudí. Krajčírske dieľne nájdeš. Tu je toľko kreatívcov, že sa ti možno nesníva a sú dobrí. Ak máš obchodného ducha, kreatívec ho mať nemusí, budete sa potrebovať.
Ide o to, že zn. je na Slovensku stále málo. Príď s niečím originálnym na trh. Nie tuctovým. To je môj pohľad.
alaya1
09.10.14,20:59
Kontakty si najdi zadanim klucoveho slova do vyhladavaca.
Na otvorenie eschopu je tu uz vytvorenych dost tem, staci ti zalistovat a precitat . Na otvorenie kamennej predajne, potrebujes priestor, zariadenie a pokladnu.
kopretinka
09.10.14,21:04
neviem,kto dal tomuto mínusku,ale korela to presne vystihla......nabehnú sem nádejní tiežpodnikatelia takéhoto typu a zadajú tak širokú otázku,že na to by nestačilo niekoľko hodín vypisovania....ale oni to chcú a najlepšie ešte všetko na striebornom podnose..........
kopretinka
09.10.14,21:05
no keby to bolo tak jednoduché..........
alaya1
10.10.14,06:44
Pre cloveka, ktory ma financne moznosti nie je otvorenie predajne ziaden problem. Co je na tom zlozite?
kopretinka
10.10.14,13:01
podľa teba ona má finančné možnosti?