Papierniková
09.10.14,14:23
Pekný deň, nahlásila sa nám kontrola zo Sociálnej poisťovne na mesiace 7. a 8. 2014. Pravdepodobne kvôli DoBŠ, ktoré sme mali v týchto mesiacoch. Nemáte skúsenosti s takouto kontrolou príp. na čo treba dať pozor ... Vďaka
Tweety
09.10.14,12:26
Podľa mňa celkovo miezd zamestnancov, odmien brigádnikov a povinností okolo toho. Teda prihlášky, odhlášky, odvody, výkazy....
Terezia13
09.10.14,13:17
sociálna poisťovňa zvykne v oznámení o kontrole napísať, čo budú kontrolovať a podľa toho je potrebné pripraviť dokumentáciu
Papierniková
09.10.14,16:07
to hej, vyžiadali si doklady od firmy, doklady o vzniku PP zamestnancov, dohodárov,... mzdové listy, výplatné páskydoklady o úhrade poistného
Xanti
09.10.14,20:33
Ak si uplatňovali brigádnici výnimku z platenia odvodov tak treba mať ich prehlásenia, tiež potvrdenia o návšteve školy ... a to celkom málo kontrolujú. Dnes som zabsolvovala kontrolu za 3,5 roka zo SP. A kontrolovali aj to čo som napísala kompletne. A tiež ak máš starobných dôchodcov, invalidov zamestnaných tak potvrdenia o poberaní dôchodku a o invalidite.
Papierniková
10.10.14,06:40
Vďaka za info, k študentom mám všetky doklady, doplním teda ešte aj s dôchodcom a invalidom ...