Martin Bucka
09.10.14,16:28
26.9 som posielal na dobierku zasielku a 1.10 bola prebrana no doteraz mi peniaze neprišli bol som sa pýtať na pošte pozerali to v pc ze je to naozaj prebrana no nemali tam zaznam ze by som mal dostat dobierku povedali mi ze mam este pockat tak chcem vediet kedy by mi mohli peniaze prísť
misoft
09.10.14,14:33
Počkaj do pondelka. Peniaze totiž "putujú" rôznymi cestami. Od príjemcu k doručovateľovi, od neho na účet v mieste doručenia, odtiaľ sa prevedú do miesta odoslania a potom na tvoj účet.
I keď v dobe digitalizácie a bezhotovostného prevodu by to malo byť max. 3-4 dni.
Ak v pondelok nebudú - vbehni tam a podaj oficiálnu reklamáciu, že ti po X dňoch neboli doručené finančné prostriedky zo zásielky xxxxxxxxx. Budú to musieť riešiť.
Martin Bucka
09.10.14,14:37
dakujem za odpoved peniaze mi maju prist na postu takze pockam do pondelka a potom sa zase pojdem spytat
Martin Bucka
09.10.14,14:43
to mi aj ta pani povedala ze potom napise reklamaciu ked to nepride
Martin Bucka
20.10.14,12:39
tak nakoniec bola chyba na strane posty pri odosielani zasielky pracovnicka posty nevypisala do systemu dobierku takze adresat nic neplatil takze som podal reklamaciu ale povedali mi ze je mozne ze nebude vybavena pisal som aj na SOI odkial mi volali ze oni sa tym nezaoberaju ale niaky postovy urad a ze mi zo soi poslu email aj postou list s vyjadrenim a kde sa mam obratit no list ani mail zatial neprisiel tak asi tolko moja skusenost s postou maju v tom bordel
misoft
20.10.14,14:31
Pokiaľ máš podací lístok a na ňom v kolonke Dobierka všetko vyplnené - tak je to len a len problém Pošty! Takže chybou pracovníka pošty ti vznikla škoda. Prevzali zásielku, potvrdili na tlačive i Dobierku. Nech si to riešia s pracovníkom a tebe sú povinní vyplatiť. Teba nemá čo zaujímať, že ten onen niečo zabudol... Ty si si zaplatil za službu, oni službu nevykonali....
http://www.posta.sk/potrebujem/podat-reklamaciu
buchač
20.10.14,14:52
26.9 som posielal na dobierku zasielku a 1.10 bola prebrana no doteraz mi peniaze neprišli bol som sa pýtať na pošte pozerali to v pc ze je to naozaj prebrana no nemali tam zaznam ze by som mal dostat dobierku povedali mi ze mam este pockat tak chcem vediet kedy by mi mohli peniaze prísť

Martin Bucka (Dnes 15:39) tak nakoniec bola chyba na strane posty pri odosielani zasielky pracovnicka posty nevypisala do systemu dobierku takze adresat nic neplatil takze
Budem asi nepríjemný v tej odpovedi, ktorá je vlastne vo svojej podstate otázkami a či komentárom.

Martin a Ty si v kej onej bol, ak nie pošte pri tom samotnom procese podávania zásielky ???
Či si len vari šmaril dobierku na pult a iba tú čiastku za poštovné a šiel preč ?
Vypísal si vlastne spávne podací list, hlavne tú kolónku, kde sa jedná o dobierkovú cifru ?
Bola zásielka správne označená ?

Podľa mňa bola hneď v začiatku chyba na Tvojej strane, nakoľko si neurobil to, čo si mal.
Takže ???
Martin Bucka
20.10.14,16:28
Podaci listok bol vyplneny spravne jak ze ja som neurobil co mal ja som sedel za okienkom a zadaval to do pc?no nie nesedel takze moja chyba to urcite nieje a nekukal som jej tam co tam tuka takze kazdopadne cakam ze reklamacia bude vybavena a peniaze dostanem ako pisal misoft je to chyba posty
buchač
20.10.14,16:36
Poviem inak.

Minulý týždeň som podával dobierku.
Dal zásielku, dal podací lístok. Pracovníčka vypísala údaje do PC, zásielku odvážila a AŽ POTOM som zaplatil. Ide o to, že dobierku platí adresát spolu aj s poštovným. Alebo Ty si nechcel svoje peniaze-aj to poštovné?
Pochopil si ???
Bol som totiž celý čas prítomný počas celého procesu a odsledoval si ho.
Martin Bucka
20.10.14,16:46
Buchac ty si niaky mudry...nie nepochopil som samozrejme ze som tam cely cas bol postovne som zaplatil a bolo to pripocitane k cene dobierky cize cena tovaru+posta nebud mudry alebo si niaky pracovnik posty ze ju tak obhajujes
buchač
20.10.14,16:56
Sorry Martin, neber osobne a ani ako moje chválenie sa.

Ak sa ale takto pýtaš, tak som asi múdrejší ako Ty, no ale hlavne určite skúsenejší...;) :D

Pracovník pošty ?...a Ty si sa s koňom zrazil ?
Ja už pracujem len na svojom, ja už do roboty nemusím. Pošta ??? Šak som dokonca ešte aj účet v PB zrušil.
Martin Bucka
20.10.14,18:06
No tak sorry ale obhajujes tu postu a ze som spravil chybu ja a ja som sa pytal normalne aj som dostaval normalne odpovede kym si sem nedosiel ty a zacal si sa sem miesat do toho ze ja som nieco zle spravil presne taketo odpovede som dostaval od teba ked som sa pytal kedy mi dojde vodicak okopiroval si zo stranky minv ze maju na to 30 dni a este si mi tam nadaval uz sem radsej nepis tvoje priblble odpovede ma fakt nezaujimaju
buchač
20.10.14,18:10
Viď celkom hore, prvá veta.

http://www.porada.sk/member.php?u=105474