kagi
10.10.14,06:10
Vie mi niekto poradit ako sa stat dedra poradkynou? Dakujem
tom_i
10.10.14,04:17
ako bolo raz v jednom filme povedané: "Stačí se řádne přihlásit ..." Ale nie keď máš v okolí niekoho kto s dedrou robí tak cez ňu (ona ti dá svoje číslo, ktoré zadáš vo formulári na stránke dedry) alebo priamo cez ich stránku, kde máš všetko popísané
kagi
10.10.14,04:21
Dakujem za odpoved.nemam nikoho znameho kto to robi.existuje len ceska stranka ?
arizona
10.10.14,04:58
Najlepsie je informovat sa u "zdroja". Ak si nenasla slovensku stranku,kontaktuj cesku a spytaj sa,ci maju zastupenie aj na SK.
tom_i
10.10.14,05:45
ano mam pocit ze ta to presmeruje na slovensku verziu a aj ceny budes mat v €, ved tam je to vsetko napisane a dost zrozumitelne
kagi
10.10.14,10:25
Tak Vas poprosim o link kde ma to presmeruje pretoze som na oficialnej stranke dedra.cz a nieje tam nic len predaj tovaru..ani kontakt
arizona
10.10.14,10:39
http://www.dedra.cz/?force=normal. Dolu v pravom rohu mas kontakne info. Ale aj tam mam od zaciatku pocit, ze v tejto teme ide skor o nieco ine...
arizona
10.10.14,10:44
Stacilo mi nahodit do googlu dedra sk a naslo mi kopec stranok. Naozaj nechapem preco nepouzivas google,ked nieco hladas... http://www.mojadedra.sk/
kopretinka
10.10.14,12:09
žeby reklama? neverím totiž,že môže byť niekto taký hlúpy,aby to nevedel dať do googla.
tom_i
10.10.14,12:17
Ale ved na tej hoc aj ceskej stranke ma vsetko napisane takze nechapem o co ide dole je napisame moznosti spoluprace ... pokial mate dotazy kontaktujte nas zde takze staci kliknut a napisat, hold ale nie je nic lahsie ako dat vsetko na zlatom podnose
kagi
10.10.14,13:11
kazdemu sa ospravedlnujem ja som to hladala v praci na telefone a vobec nic som nemohla najst az som mala nervy..a teraz na NTB to vidim a uz tam idem pisat. dakujem Vam. a mimochodom ked som dala do googlu dedra innovations alebo len dedra tak mi to samozrejme vyhodilo milioooooon stranok ale vsade som videla len predaj ich tovaru a nie nieco kde by som sa zaregistrovala alebo nieco takee.
kagi
10.10.14,13:13
arizona dakujem za tuto stranku ja neviem kam som pozerala ale naslo mi to rozne stranky len tuto nie..takze si mi poradila,,diiky