tomas11111
10.10.14,18:54
Dobrý deň...prosím o radu..nabural som ocove auto..dal som ho do chevroletu v Trnave ..lebo pochadzam z vychodu..aby sa prisiel pozriet poistovak aka je skoda na aute.oco ma havar. poist. ale zlu..ja som bol vinnik takze ja mam zaplatit vysiu cast asi 80%...cena opravy auta je 2700 eur pricom nikto mi nedal vediet kolko bude sta oprava a ci to chcem opravit...auto ma hodnotu max 3000 eur...prosim pomozte mi ...mozem poziadat servis aby mi dal auto do povodneho stavu bez toho aby som nieco platil.ďakujem
bubkoch
10.10.14,17:01
co znamena "zla havarijna poistka" a "ja mam zaplatit vysiu cast asi 80%" ?
axeco
10.10.14,17:08
Ked si daval auto do servisu opravit, musel si podpisat prijimaci protokol a suhlas s opravou a cenou. Ak by dodatocne zistili, ze cena opravy bude vyssia o 10 % mali ta zavolat a poziadat o suhlas s navysenim ceny. Zadarmo do povodneho stavu ti ho urcite nedaju
tomas11111
10.10.14,17:10
Myslim tym to..ze ked oco bral auto na splatky z AAA tak mu dali podmisat havar.poistku...ale ta poista bola taka ze chranila viac AAA ak by oco havarol pred tym nez splati auto tak AAA by dostalo svoje peniaze ale oco by nemal nic....
a teraz chce servis aby som zaplatil tu sumu okolo 2000 eur co mam robit
bubkoch
10.10.14,17:12
tak ked AAA dostane peniaze z poistovne, tak AAA hadam zaplati servisu opravu, nie ?

nepleties si to s plnenim pri totalke ? ak to nie je totalka a auto sa opravuje, poistovna plni priamo servisu, a to hodnotu celej opravy znizenej o spoluucast
tomas11111
10.10.14,17:22
dakujem ti zajtra budem mudrejsi prisiel mi list z poist..ale budem ho mat az zajtra ..ale dakujem ti pekne za ochotu ..ked budem moct tak ti zajtra napisem