Lekvarik
12.10.14,11:43
Zdravím.Chcel by som sa vás spýtať ked´ už mam 18 rokov či si môžem niekde na pobočke alebo v nieakom admiral klube ...založiť pokrový účet bez bankového účtu ? Napríklad ako na Tipsporte že mi dali ich tipsport kartu na ktorú som si vyberal aj dobíjal peniaze. Neviete niekto o niečom takom ?

Ďakujem vám už vopred za odpoved´.
misoft
12.10.14,17:40
http://www.pokeronline.sk/rubriky/poker-uzitocne/online-poker-platobne-metody_5834.html
http://www.martincan.sk/kasina-herne/admiral-poker-club-vrutky/
Ale pochybujem, že by nejaký pokerový klub toto akceptoval. Tam sa hrá o reálne peniaze! A v pokri platí, že prehry sa platia okamžite! A potom by sa mohlo kľudne stať, že by si nemal na tom účte ani cent. Musia mať istotu solventnosti!
buchač
12.10.14,17:58
už mam 18 rokov ....na ktorú som si vyberal aj dobíjal peniaze.

Sorry za mentorstvo, ale nejak mi nedá.
Máš UŽ 18 rokov, to je aj pekné a aj pekný vek.
Len mysli na jedno, že hra o peniaze je cesta ku gamblérstvu a to už nie je hra " Človee, nehnevaj sa "...
Pri hre ako takej je hráč v podstate vždy stratový. Na tých veľkých hráčov v medzinárodnom meradle nepozeraj. Hentí majú základný kapitál do hry, ktorý berú z iných zdrojov.
Ty by si skôr len dobíjal a nie vyberal bank.
bodliak
12.10.14,18:30
Hrá, kým má peniaze. Pri prehre príde o to, čo položil na stôl.
BlackRoses
12.10.14,19:10
Dá sa aj vyhrať, bez platenia... sú rôzne freeroly, sám som ich hrával v mladosti, ale stráviť niekedy aj 13 hodín za PC aby si vyhral 2 doláre je smiešne, ale potom už sa dá s nimi manipulovať..

takto som si vedel zarobiť celkom slušne, kedže som potom už išiel do turnajov za tieto vyhraté peniaze, ale háčik prišiel pri výbere..

Keď som si chcel vybrať okolo 30 dolárov, čo som tam bol, tak hodilo mi to peknú hlášku, najprv urobte prvý vklad, aby ste mohli vybrať z vášho účtu..
misoft
13.10.14,08:32
Blacky - on nechce hrať On-line - chce hrať reál.... a tam prachy na drevo.
BlackRoses
13.10.14,08:37
Na hranie real nepotrebuje kartu, iba ak členskú.. ale to nemajú všetky kluby..

Na drevo len cash :)
misoft
13.10.14,12:00
Tak sme sa zhodli. Nemáš prachy - nehraj!
Lekvarik
13.10.14,14:11
Online chcem hrať
Lekvarik
13.10.14,14:29
misoft čiže ked som to dobre pochopil, môžem prísť do admiralu a tam si založiť pokrový účet napriklad mi daju oni nieaku kartu na ktoru si budem môcť vyberat alebo dobíjať peniaze € ? bez bankového účtu ?
misoft
13.10.14,14:35
Budeš mať členskú kartu a k tej karte bude tvoj účet. Tam vložíš svoje prachy, dajú ti žetóny. A hráš. Ak bude už 0 - nedostaneš žetóny. Ak prehráš viac, ako bolo na hráčskom účte, budeš musieť doplatiť. Ako - tvoj problém. Ak ideš hrať ako obyčajný návštevník, majú pravidlá. Za prachy na drevo dostaneš žetóny.
Uvedom si jedno! Tieto kluby bezhotovostný styk nepodporujú!
Lekvarik
13.10.14,14:49
okey v hocijakom kasíne Admiral mi daju člensku kartu kde si budem mocť vyberat a vkladat peniaze a na stránke admiralu si zadám meno a heslo ktore mi dajú a môžem hrať alebo si stiahnuť sowtware ako u pokerstars okey ?