vicki5
12.10.14,14:02
Čo sa stane keď to vypiješ ?
lujza.j
12.10.14,12:05
ivka70
12.10.14,12:50
Absint
ivka70
12.10.14,12:51
Co keď vypiješ? Odlakovač?
vlado 33
12.10.14,13:04
Skôr by som otázku formuloval, čo keď vypijem odlakovač. Odlakovač, v minulosti acetón- aromatizovaný. Asi to neprežiješ, nepožívaj čo nepoznáš.
buchač
12.10.14,13:13
Okena, prefiltrovaná cez chlieb...;) :D :D :D
ivka70
12.10.14,14:15
Aj tomu sa hovorí pálenka :) ? Netuším, v tomto sa nevyznám :D
kopretinka
12.10.14,14:19
lieh je bez zápachu.to musí byť riadny domáci sajrajt,keď to smrdí po odlakovači........a mne sa určite nestane nič,ja také nepijem....ty hej?
buchač
12.10.14,14:27
Poznal som jedného, ktorý keď si odgrgol, tak mu dych smrdel po Chanel No. 5 ( na značke ale nazáleží)...;)

Proste chlastal ešte aj voňavky...nakoniec skončil s padákom (šak robil u letectva :) ) a pristál na Prednej Hore...
Možno už prešiel aj na inú arómu-vonia fialky od spodu.
pankratz
12.10.14,14:41
Odlakovač na nechty je acetón !
vlado 33
12.10.14,15:48
Starý dobrý Pitralon. Aj ten konzumoval môj spolu- kvázi- bojovník. Chutil mu, možno ešte teraz kde leží, zem vonia pitralonom.
Ing. Ľubomír Janoška
12.10.14,18:29
Zajtra tu budete tretí deň, je čas na tretiu otázku. Čo sa spýtate do tretice?
http://www.porada.sk/search.php?searchid=864373
buchač
12.10.14,19:56
Ing. Ľubomír Janoška (Dnes 21:29) Zajtra tu budete tretí deň, je čas na tretiu otázku. Čo sa spýtate do tretice?
-----------------------------------------------------
Žeby takáto???

Môžem ísť do lesa s menštruáciou, ktorú sa budem snažiť prebiť pálenkou, ktorá vonia ako odlakovač,lieh ? ;) :D :D :D
Ferdosondo
13.10.14,05:28
Možno trochu mimo témy, ale patoky ktoré predávajú v obchode pod vznešenými názvami Slivovica, Hruškovica, Malinovica ... mi tiež smrdia ako odlakovač na nechty. Niet na dobrú domácu.
Ehm
13.10.14,23:15
Etanol - Jedly / konzumny:
a. Lieh lekársky, lekarensky, lekarnicky
b. Lieh denaturovaný

Z historie sa vyrabal domacky jedly lieh zo zemiakov, psenice, melasy a vlastne vsetkeho co obsahuje cukry a mohlo prejst kvasenim a destilaciou. Osobne som pil "lizatkovicu" z lizatiek po zaruke a pan tvrdil, ze vie recepty od liehu po absinth, vraj palina rastie v karpatoch bezne, len treba rozoznat pravu.

V prvom rade na potravinarske ucely vyhradne lekarsky (90%), potravinarsky (40-80%) teda: "domaci vajecny liker, das si?" sa opytajte z akeho druhu liehu ho robila. Moja mama robila extra silny z lekarenskeho liehu a nie z liehovin z potravin. Pravy chutny 50-60% vajecny tolko k jedlemu liehu. Whiskey sa robila z psenice, zemiakov, sladu, repy a.t.d. Nie som zbehly v oblasti sladovnictva, vinarstva a destilacie.

Metanol - Pozor jedovaty!!!
c. Lieh lakársky
d. Lieh priemyselný

Sa vyraba chemickou syntézou, napr. katalytickou hydrataciou etylenu: Jedovaty, absolutne nevhodny pre potravinarske a kozmeticke ucely, sposobuje zdravotne problemy. Pozor! v zahranici sa mnozstvo vyrobkov oznacuje ako "glycol" based jedna sa o synteticky lieh. Vyborny na zaschnute tlacove hlavy inkjet tlaciarni. Nevhodny na cistenie zanechava povlak. Okena je podobny derivat, zimne zmesi do ostrekovacov, nemrznuce zmesi do solarnych obehov.

Metanol je kvapalina s podobnou, ale sladsou vonou ako Etanol. Metanol sa podla vone, chute a vzhladu neda rozlisit. Nie je ho mozné rozlisit ani podla farby plamena. Etanol ma po zapalení rovnako ako metanol modru farbu plamena. Osobne preferujem ked sa niekto po najdeni flase bez etikety zrube ako strom, nez otravi.

Domaca forma odpovede/rady opravte ma ak uvadzam zavadzajuce fakty vdaka
220870
14.10.14,02:54
Všetky sračky kupované v obchodoch.