Kamilo1
12.10.14,17:14
Ľudia poraďte, čo mám kúpiť otcovi....má 60r. A má všetko, od kozmetiky až po oblečenie a elektroniku :-( Toľko haraburdia, že bolo by treba skôr niečo odniesť ako doniesť. Aj keď mi vždy povie, že nič nechce je mi to blbé nič nekúpiť.
lujza.j
12.10.14,15:19
kopretinka
12.10.14,15:20
tento rok mu nekúp naozaj nič.uvidíš,aký bude prekvapený :D
Kamilo1
12.10.14,15:27
No mozno bi si nevsimol, ale moje svedomie by ma zjedlo :-(
Dáša_
12.10.14,16:32
nejaký zážitok - zájazd, víkendový pobyt, skok padákom, let v balóne, jazda na okruhu... podľa záujmov a stavu otca
arizona
12.10.14,16:32
Ked ma doma vsetko, tak mu kup listok na nejaky sport.zapas,welnes vikend,alebo zoskok padakom :-D
vlado 33
12.10.14,16:37
Kvalitný tlakomer, určite ho v budúcnosti využije.
Kamilo1
12.10.14,17:37
Ten dostal minuli rok :-)
Kamilo1
12.10.14,17:39
Ma trojity bajpas....extremy by som neriskoval :-/
Dáša_
12.10.14,18:19
tak nejaký relaxačný pobyt v pohode zvládne
misoft
13.10.14,09:26
Tak kalendár na rok 2015 a v ňom veľmi výrazne vyznačené Vianoce - pripomenutie, že aj nabudúce tie sviatky budú.... :D:D:D
evuš
13.10.14,09:38
Tak mu daj urobiť darčekový kôš a vprac tam veci, ktoré má rád....alebo čo sa mu šiknú k vareniu...olivový olej, káva, čaje, sušené ovocie, prípadne i nejaký vitamínový doplnok....poteší a keď to skonzumuje, ani to nebude zavadzať....;)
kn-alka
13.10.14,09:44
Ak má doma zabezpečené všetky hmotné statky, tak jednoznačne wellnes pobyt alebo dovolenka.
BXLmiami
13.10.14,09:47
Zážitkový dar.Určite vieš aký má koníček a čo by ocenil.Napíš,čo rád robí vo voľnom čase.
BXLmiami
13.10.14,09:48
Predlžený kúpeľný pobyt
misoft
13.10.14,09:48
Tak sa posoľ, aby si svedomiu chutil....:D
Kamilo1
15.10.14,09:38
No tento rok bol na dvoch kupelnich pobitoch vramci liecenia....takze z toho asi nic...a chcem nieco z coho nebude mat osoh jeho " priatelka" nazval som ju slusne...nechcem bit vulgarny
evuš
15.10.14,09:43
..tak mu zaplať striptérku... :-)
Z tej jeho priateľka nebude mať ani osoh ani nebude nadšená ! :-)
lujza.j
15.10.14,09:59
evuš...zákerné...ale výborné:D
buchač
15.10.14,10:04
evuš (Dnes 12:43) ..tak mu zaplať striptérku... :-)
Z tej jeho priateľka nebude mať ani osoh ani nebude nadšená ! :-)
-------------------------------------------------------
Kamilo1 (12.10.14 20:39) Ma trojity bajpas....extremy by som neriskoval :-
---------------------------------------------------------
lujza.j (Dnes 12:59) evuš...zákerné...ale výborné
------------------------------------------------------------

....a rovno ho MOŽE SEKNÚŤ ( čítaj jxxnúť ) ..;) :D
buchač
15.10.14,13:09
ODKAZ pre neužitočného:

Nauč sa čítať medzi riadkami....
----------------------------------------------------

Ak si jeden nevie poradiť s nejakým darčokom, tak je neschopák.
Tvrdenie, že foter nič nechce, je a môže byť považované aj za ten opak.
Dá sa kúpiť predsa aj hociaká, vyslovená maličkosť...trebárs aj ponožky.

Ale nie je problém predsa fakt nič nekúpiť. Reakcia sa dostaví okamžite - stačí pozerať na výraz tváre a očí obdarovaného.
----------------------------------------------------------------------------------

Na druhej strane kúpiť hocičo a v podstate nič ??? Len si splniť povinnosť ???Tiež nie žiadna výhra....mohol by som o tom ódy spievať. Moja svokra si každý rok splnila povinnosť, darčeky v podstate končili niekde úplne inde.

Vrchol všetkého bol jeden rok, keď mi svokra darovala ešus...mne - vojakovi ....Som nevedel, či mám plakať alebo sa smiať nad jej "darčekom"

---------------------------------------------------------------------------

Preto to kladivo...;)
Pre darcu,obdarovaného a v konečnom dôsledku (a hlavne) aj pre neužitočného hodnotiaceho - je totiž neužitočný .
Jarka 1
15.10.14,13:22
Keďže má takmer všetko, darovala by som predplatné nejakého časopisu podľa toho, čo ho zaujíma najviac. Teraz je kopu nových časopisov a určite sa takému darčeku poteší. Keď ho dostane do schránky, vždy sa poteší dvakrát, lebo si spomenie, že ho má od Teba.
vlado 33
15.10.14,13:39
Moja svokra stále kupovala kozmetiku v najbližšej drogérii. Mal som tam kámošku, zobrala mi ten smradľavý tovar späť (za polovičnú cenu). Hneď som si za tie peniaze kúpil liter vína a trpko spomínal. Dnes mi chodia už iba sms, lepšie časy pominuli
lujza.j
15.10.14,13:47
šak čo chceš to si mal fasácke:D
bea
15.10.14,13:51
Možno fotoknihu s najlepšími rodinnými fotkami z celého Vášho spoločného života.
korela
15.10.14,14:15
"Vrchol všetkého bol jeden rok, keď mi svokra darovala ešus...mne - vojakovi ....Som nevedel, či mám plakať alebo sa smiať nad jej "darčekom"."
Možno sa tiež vyjadrila darčekom medzi riadkami. A myslím, že trafila. Mal si sa jej priamo spýtať, čo to má znamenať.
Sorry, už dlho som sa tak nepobavila, fakt vtipné, milé.
Zdá sa, že ľudská vynaliezavosť nemá hranice.
Penzin
15.10.14,14:18
to je dobry napad :)
buchač
15.10.14,14:24
Doplním to ohľadom mojej svokry...zažil som si s ňou teda statočne.
Áááále trt ona trafila. Na mňa jednoducho nemala, svojská to žena bola..

Boli sme dvaja zaťovia. Obom kupovala zásadne to isté.
Čiže aj švagor dostal ešus...vraj, aby sme si obed mohli do roboty nosiť.
No nezdržal som sa teda rehotu pri tom zdúvodnení...
----------------------------------------------------------------

Švagor je trochu vyšší odo mňa, teda nosí aj iné veľkosti oblečenia.
Svokra kupovala obom rovnaké veľkosti...raz jednému a raz druhému sa netrafila do čísla.
----------------------------------------------------------------

Na hovno (doslova) také darčeky ...darcov by som posielal do teplých.
Doplním na záver, že na darčeky teda fakt nehľadím, no zastávam názor, že " radšej nič, ako nič"...
lujza.j
15.10.14,14:32
ja od mojej skoro-svokry tiež radšej nič a moj chlap to aj vie....a viem aj to,že trpne že čím ma šokuje-urazí jeho matka...aj teraz v mojemu okrúhlemu jubileu "nesklamala":eek::D
korela
15.10.14,14:32
Ale pri odchode predsa len s niečím vyrukuješ. A to by už malo byť samo o sebe prekvapenie.
Kvaka
15.10.14,14:32
Toto sme my s dedom tiež pred pár rokmi dostali od detí pod stromček a zo všetkých darčekov nás to najviac potešilo.
korela
15.10.14,14:33
Kvalitnú knihu. Literatúru faktu. Deti ju začali kupovať tatkovi a veľmi sa to osvedčilo. Teší sa každý rok hneď po Vianociach, čo mu vyberú o rok. Človek o ňom nevie celé Vianoce, číta. Vianočné obdobie má pracovne hluché, tak to využije a nestresuje okolie, že je bez práce. Dejiny CIA, Dejiny "svojho" národa a pod. Toľko dobrých titulov, že je ťažké vybrať.
Inak to hovorí takmer každý starší človek, že nepotrebuje darčeky, a vyšším vekom to iba stúpa. Venuj sa mu po celý rok. To by mal oceniť.
Kamilo1
15.10.14,16:57
No to bi bolo super...alebo mu zohnat normalnu zenu a tejto zlatokopke dat metlu a nech taha na mesiac
Tweety
15.10.14,16:58
možno by potiahla aj s tatovým fárom :---
luja5
15.10.14,17:04
Len či by bol ochotný ísť sám, prípadne ak len s priateľkou, či by bola ona ochotná zaplatiť si pobyt pre seba, event. či by jej ho otec nezaplatil... Ak chodí sám na liečenia, možno na dovolenku či wellnes pobyt by už sám nechcel...
luja5
15.10.14,17:10
@evuš, nemáš chybu:D - chýba mi možnosť kliknúť na palec-šípku hore, ani poslať pochvalu sa nedá nedá...:rolleyes::cool:
korela
02.01.15,20:05
Tak ako ste boli tento rok ockovia spokojní s darčekom? Dieťa darovalo tatkovi knihu o (.)osade, od blaha až zvýskol.
korela
23.11.15,17:53