dolanskyjozef
13.10.14,08:25
Ahojte,
už sa to tu riešilo - či áno alebo nie tento produkt. Ja som si ho pred rokom dal (v r.2013) a platím ho asi rok, k hypotéke s tým, že budem môcť predčasne vyplatiť hypotéku (ktorú mám na 30 rokov)v 15 roku splácania, lebo vraj tam už bude hodnota rovná zostatku... Ibaže v 15 roku budú moje vklady 10000 EUR a zostatok hypotéky 17 tis. EUR!! Je reálne, že mi to dokáže toľko zarobiť??
Bolo mi to takto poradené, finančným poradcom... progresívne splácanie + Pioneer...
Lenže z toho Pionnera mám iba nejaký prefotený list, ktorý mi prišiel po podpise hypotéky poštou... Tzn. žiadna zmluva, a už vôbec nie originál,... začínam mať teraz taký divný pocit, že asi tadiaľ cesta nevedie...
Uvažujem či si radšej tú sumu nebudem dávať na sporiaci účet...
A ak by som sa takto rozhodol - uvidím ešte niekedy peniaze, ktoré som vložil do Pioneera? Ako ich odtiaľ dostanem? Je možné to nejako zrušiť?

Ďakujem... JD
misoft
13.10.14,09:20
mimotemy

Zaráža ma jeden fakt.

I keď PI je aj podľa zahraničia celkom solídna, to že máš v ruke len nejaký prefotený list, teda žiadna originál zmluva s podpismi, mi navodzuje dojem, že ťa niekto obtiahol (ale istotne nie PI).

Pokiaľ by to všetko bolo kóšer, tak tu http://www.pioneerinvestments.sk/ by si sa mal dostať aj k svojim výpisom v elektronickej podobe. A porovnať.