aantonia
13.10.14,09:44
Musím nastúpiť do práce (mám zmluvu do konca augusta 2015 a hrozí, že mi ju nepredĺžia, ak nenastúpim) - najprv iba do jednej, asi o rok aj do druhej.
1. Môžem teraz nastúpiť na rodičovskú dovolenku (končím MD), potom po troch mesiacoch nastúpiť v jednom zamestnaní ale pokračovať v čerpaní rodičovského príspevku bez zmeny?
2. Môžem čerpať rodičovský príspevok aj potom, keď budem pracovať v oboch zamestnaniach do veku 3 rokov svojho dieťaťa? Stále to platí?
3. Môžem urobiť aj tak, že budem v práci iba toľko mesiacov koľko bude nevyhnutné a potom budem pokračovať v čerpaní RD?
4. Čerpanie rodičovskej dovolenky sa berie u každého zamestnávateľa zvlášť alebo nie? Pýtam sa, či si ju môžem čerpať podľa potreby raz tam, raz tam. Ak som správne pochopila, čerpanie rodičovského príspevku je iba jedno do veku 3 rokov. Len čerpanie rodičovskej dovolenky poskytuje viac možností čerpania.
5. Ešte som rozmýšľala, že aby som mohla byť čo najviac s dieťaťom, tak by som nastúpila iba na čiastočný úväzok (nižší) v jednom, alebo v oboch zamestnaniach. Platí, že keď moje dieťa dovŕši vek 3 rokov, budem mať nárok na taký úväzok v zamestnaniach ako pred nástupom na MD?
Viem ešte o jednej kamarátke, ktorá bude onedlho v rovnakej situácii, tak prosím o radu, zíde sa určite viacerým.
veronikasad
13.10.14,07:46
Nárok na materské ti vznikol z obidvoch zamestnaní ?
Tweety
13.10.14,07:48
Na všetky 4 otázky je rovnaká odpoveď,môžeš. U otázky č. 4 je odpoveď taká, že RP je len jeden ale čerpanie má viac možností, tak ako píšeš.

PS druhykrát nedávaj všetky otázky naraz.
aantonia
13.10.14,07:49
áno
veronikasad
13.10.14,07:52
Ak nastúpiš do zamestnania pred dovršením 3 rokov veku dieťaťa, rodičovskú dovolenku si môžeš rozložiť až na obdobie 5 rokov - pozri § 166 odst. 5 ZP.

§ 166
Materská dovolenka a rodičovská dovolenka

(1) V súvislosti s pôrodom a starostlivosťou o narodené dieťa patrí žene materská dovolenka v trvaní 34 týždňov. Osamelej žene patrí materská dovolenka v trvaní 37 týždňov a žene, ktorá porodila zároveň dve alebo viac detí, patrí materská dovolenka v trvaní 43 týždňov. V súvislosti so starostlivosťou o narodené dieťa patrí aj mužovi od narodenia dieťaťa rodičovská dovolenka v rovnakom rozsahu, ak sa stará o narodené dieťa.

(2) Na prehĺbenie starostlivosti o dieťa je zamestnávateľ povinný poskytnúť žene a mužovi, ktorí o to požiadajú, rodičovskú dovolenku až do dňa, v ktorom dieťa dovŕši tri roky veku. Ak ide o dlhodobo nepriaznivý zdravotný stav dieťaťa vyžadujúci osobitnú starostlivosť, je zamestnávateľ povinný poskytnúť žene a mužovi, ktorí o to požiadajú, rodičovskú dovolenku až do dňa, v ktorom dieťa dovŕši šesť rokov veku. Táto dovolenka sa poskytuje v rozsahu, o aký rodič žiada, spravidla však najmenej na jeden mesiac.

(3) Žena a muž písomne oznámia zamestnávateľovi najmenej jeden mesiac vopred predpokladaný deň nástupu na materskú dovolenku a rodičovskú dovolenku, predpokladaný deň ich prerušenia, skončenia a zmeny týkajúce sa nástupu, prerušenia a skončenia materskej dovolenky a rodičovskej dovolenky.

(4) Zamestnávateľ sa môže so zamestnancom dohodnúť, že rodičovskú dovolenku podľa odseku 2 možno poskytnúť najdlhšie do dňa, v ktorom dieťa dovŕši päť rokov veku, a ak ide o dieťa s dlhodobo nepriaznivým zdravotným stavom vyžadujúcim osobitnú starostlivosť, najdlhšie do dňa, v ktorom dieťa dovŕši osem rokov veku, a to najviac v rozsahu, v ktorom sa táto dovolenka v období podľa odseku 2 nečerpala.
aantonia
13.10.14,07:53
ďakujem, polepším sa
aantonia
13.10.14,08:03
Veľmi pekne ďakujem, takže ak budem u prvého zamestnávateľa čerpať iba tri mesiace RD, tak môžem neskôr zvyšok až do 5. roku dieťať?
veronikasad
13.10.14,08:07
Ano, presne tak. Len mesiac vopred treba písomne oznamovať zamestnávatelovi písomne začiatok a koniec rodičovskej dovolenky.

Rodičovský príspevok môžeš poberať v súbehu so zamestnaním, ake je dieťa zdravé len do 3 rokov veku.

Skrátenie úväzku je možné podpísaním dodatku k pracovnej zmluve. Treba dať pozor na aké obdobie je dodatok podpísaný, ak tam nebudeš mať obdobie, nárok na plný úväzok ti po skončení RD nevznikne
aantonia
13.10.14,08:28
Veľmi pekne ďakujem ešte raz, presne toto som nevedela