guliverius
14.10.14,07:58
terezamaria
14.10.14,06:27
Môj syn chodí do Krušoviec http://www.bioharmonia.sk/centrala-krusovce.phtml?id_menu=55562, má za sebou vstupné vyšetrenie u lekára, jeho rady, potom asi zo 10 sedení pri tom stroji....mal veľké alergie na chemikálie- hlavne postreky,hoci ich robil veľmi málo, na farby....jednoducho trpela pečeň. Už bol u doktora na kontrolu, klopem....
guliverius
14.10.14,08:21
Dakujem za odpoved.Unás je problemom reč.Mame 6 ročneho vnuka ktori ma pravdepodobne slabo vyvinute centrum reči.Možno by to pomohlo.
Soňa K
14.10.14,10:34
So šesťročným dieťaťom treba ísť k detskému lekárovi a zrejme aj k logopédovi, to by mal posúdiť odborník. Vy máte pravdepodobne slabo vyvinuté centrum gramatiky slovenského jazyka.
terezamaria
14.10.14,15:22
Zavolaj si k tomu Dr.Šuchovi a opýtaj sa ho, je to veľmi múdry a milý človek, určite ti povie, či je nádej, aby to pomohlo. V ostatných centrách tých doktorov nepoznám, ale tohoto poznám preto, že tam chodí syn.
guliverius
14.10.14,16:10
Vašu radu absolvoval nespočetne krát.Gramatika?Tá ma v tomto probleme absolutne nezauiiiiiiima.Ale aj tak Vám dakujem.
arizona
14.10.14,16:38
Asi je to individualne,ako Suchova liecba prikladanim kovovych platniciek ,na koho ucinkuje.
Ja osobne,aj zopar znamych zas nemame dobru skusenost. Niekto si zas pochvaluje...