Enka
14.10.14,09:20
môže zamestnávateľ poskytnúť príspevok do zamestnania. Ide o nového zamestnanca, ktorý nebol evidovaný na úrade práce, bude dochádzať denne cca 60 km ak áno platia sa z tohto príspevku aj odvody?

Prijímame nového zamestnanca a nevieme, či mu môžeme poskytnúť príspevok do zamestnania a ak áno, či sa platia z tohto príspevku odvody, zamestnanec nebol evidovaný na úrade práce.
Eva Dendisová
14.10.14,16:00
myslíte príspevok na dochádzku zo sociálneho fondu alebo z Úradu práce?
Eva Dendisová
14.10.14,17:00
1. Ak myslíte príspevok na dochádzku podľa §53(Služby zamestnanosti) z Úradu práce, tak nárok nemá, keďže nebol evidovaný na Úrade práce.
2. Príspevok na dopravu §53b by nárok mal, ak by v mieste výkonu práce nebola iná vhodná hromadná doprava a preto, by ju zabezpečoval zamestnávateľ.
3. Je to možné aj zo sociálneho fondu, tvoreného zamestnávateľom, za určitých podmienok.
Enka
15.10.14,05:43
Ďakujem za odpoveď, zo SF to nepôjde budeme zamestnávať len do 5 zamestnancov, takže bude nedostačujúci na príspevok
Dav
15.10.14,08:36
§ 7 Zákona o sociálnom fonde - ak zamestnanec spĺňa podmienku výšky zárobku, SF sa dotvorí , aby pokryl čerpanie.
JDM
24.08.16,12:03
A ak mám ako firma-zamestnávateľ internú smernicu, ktorá upravuje podmienky vyplatenia príspevku na dochádzku zamestnancov do zamestnania, musím tieto príspevky vyplácať iba zo Sociálneho fondu? Tu mi nie je jasné, že ak ich budem vyplácať zo SF, či musím urobiť ešte dodatočný odvod do SF vo výške 0,5% z objemu miezd, alebo môžem príspevky vyplácať z povinnej zákonnej výšky min. 0,6% mesačne?
Ak by som sa rozhodol pre vyplácanie mimo SF, potom si vytvorím novú mzdovú položku spadajúcu do úhrnu celk. príjmov a idú mi z tohto príspevku aj odvody do SP a ZP?

Ďakujem.
ivka70
24.08.16,12:18
Este by to islo ako specialnu odmenu do mzdy - ale s odvodmi a danene.